Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párommal 8 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 8 éve együtt élünk, van egy közös gyermekünk 4 éves. Kijelentette, hogy ő nem bírja velem tovább, váljunk szét. Értitek?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja semmilyen szexuális életünk nincs. Azt mondja, hogy nincs neki senkije, még csak kiszemelt férfi sincs a láthatáron. Kértem tőle, hogy mutassa meg az üzeneteit. Nem mutatta meg, azt mondta, hogy semmi közöm hozzá, mivel ő már megmondta, hogy el akar válni. Így muszáj voltam a kezembe venni a dolgokat, és saját magam kezdtem utána járni a dolgoknak. El is mondtam neki, hogy megtudtam egy két dolgot. Sokat nem tudtam meg, csak azt, hogy egy fiúval nagyon gyakran beszélget a munkahelyén. Elmondtam neki, hogy ezt tudtam meg róla, és erre nagyon kiakadt. Gyűlöllek, utállak, semmi közöm hozzá, hogy képzelem én azt, hogy kutakodok utána stb jelzők. Szerintetek sincs közöm, ahhoz, hogy ő kivel van, vagy éppen nincs jóban, ha már kb 4 hónapja semmi nincs köztünk, és van egy közös gyermekünk? Nem tartozik rám, hogy esetleg ha ő elköltözik innen a gyermekünkkel, akkor ki fog feljárni hozzá, vagy hogy kivel fog összeköltözni aki majd a fiamat nevelni vagy éppen nem neveli?
2019. jan. 8. 15:29
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
70%
Azért elég sokat elmondanak rólad a kommentjeid. Én nem csodálom, hogy elege lett. Megértem, hogy téged ez feldúl, de semmi közöd hozzá ezen túl, ahogy neki sem hozzád. Ja, és ha 8 év és egy 4 éves gyerek után nem vetted el, az még többet elárul rólad, bocs.
2019. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudsz tenni semmit sem azért, hogy megmentsd a kapcsolatot. Én, ha a helyedben lennék, holnap kittenném a házra az eladó táblát, ha közös. Ha nem, akkor az marad akié, a másik meg menjen isten hírével. Azt biztos, hogy nem csinálnám, amit te. Nem maradnék egy fedél alatt azzal, aki megcsal. Nem tűrném el a gyerek miatt sem. Ha mással jó neki, húzzon el.
2019. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
62%
Az, hogy sokat beszélget valakivel, még nem jelenti azt, hogy meg is csalja. A kérdező is magából indul ki.
2019. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem. 4 hónapja nem szexelnek, közli, hogy vége, de tenni nem tesz semmit érte. Amikor a férfi elkezd nyomozni, és kiderít valamit, a nő teljesen kiborul (mert a legjobb védekezés a támadás) és közli, hogy semmi köze hozzá. Biztosan a semmin akadt ki.

Amúgy meg nem a kérdező indul ki magából, hanem te az exférjedből. Semmit sem tudsz arról, hogy ő hűséges-e.

Ha nekem a férjem azt mondanà, hogy nincs közöm az életéhez, én meg közölném, hogy akkor szedd a cuccod, azt' haladjál, de még ma, nem holnap, nem 4 hónap múlva.

Egy papucs, ha ezek után is vele él.

2019. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Szóval semmi bizonyíték arra, hogy megcsal? Te pedig a munkahelyén nyomozol utána? Én is kiakadnék, ha ilyen kellemetlen helyzetbe hoznál a kollégáim előtt. Inkább gondolkodj el azon mit rontottatok el közösen, hogy már nem akar veled élni.
2019. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
19%

De, rád tartozik, hiszen a te gyereked is, aki nap mint nap ki tudja kit fog látni.

Tedd ki a nőt, csak a gyerek lehessen otthon. Bár úgy is viszi a gyereket is, és akárhogy is, ellened fogja nevelni. Ez már csak így működik.

2019. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
79%

Én a másik oldal vagyok, a galád nő, aki 13 év után kiadta az útját a gyerekei (2) apjának. Az utolsó másfél évben már köztünk sem volt szex, de az azt megelőző pár évben is csak miatta volt... Mindketten tudtuk, hogy nem jó az egész, én mindig igyekeztem is kommunikálni a problémáimat, de konstruktív vita sosem volt, csak besértődés. És persze nem javult soha semmi...

Egy nő nem hagyja el csak úgy a gyerekei apját. Senki sem vágyik egyedülálló anyanak lenni. De egy èleten át nihilben élni, ahol a gyerekek is azt látják példaként, hogy a szüleik intimitás és szeretet nélkül élnek egymás mellett, rosszabb esetben minden butaságon össuevesznek, nem lehet.

Egyszer sem csaltam meg. Egy kézfogással sem. Tudtam, hogy be akarom fejezni, de mindig visszatartott, hogy nincs hova költöznie, meg hogy a gyerekek, meg hogy így meg is könnyebb mindenkinek.

Aztán én is megismertem valakit a munkahelyemen. Semmi nem volt köztünk, de bennem elindult valami. Ket hónapig bírtam. Odaálltam a párom elé, és szakítottunk.

Ugyanígy reagalt, mint te, kérdező. Őrjöngött, ellenem hangolta a gyerekeket (anya el akar minket hagyni), biztos megcsalom, stb. Én meg elmondtam, hogy pont ezért hagyom el. Mert nem akarom megcsalni. Mert eddig tudtam tisztességes lenni, de igy már nem akarok élni.

A kollégám rá 3 napra randira hívott. Másfél éve történt, azóta is együtt vagyunk. Ex azt terjesztette, hogy előtte is csaltam már vele. Mocskolta a gyerekek előtt. Nagyon megnehezítette a dolgunkat az elején.

Azóta ő is talált valakit, és sokat javult a helyzet, ami a gyerekek miatt is nagyon szerencsés.

Apropó, gyerekek. Azt mondta, elveszi tőlem őket. Erre en beajanlottam, hogy csináljunk egy próbahonapot, legyenek addig vele. De akkor én nem segitek semmiben, suli, szülői, különóra, minden az ő gondja. Nem élt a lehetőséggel. 😛

Ellenben azóta is akkor viszi el őket, amikor akarja, nálunk nincs leszabályozott láthatás.

Amióta nincs kavarás, a gyerekeim megszerették a páromat. Visszük őket nyaralni, mindenfelé, ahová az apjukkal sosem mentünk. Én pedig kifejezetten tamogatom, hogy az exem párjával os jóban legyenek. Mert ez az érdekük, ez az én érdekem is.


Hat ilyenek vagyunk mi, szemét exfeleségek (bár engem se vett feleségül soha). Mi nem a valtozatos szex miatt rúgjuk fel a családunkat. Ha ugy döntünk, hogy lépünk, annak hosszú előzménye, komoly oka van.

2019. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Én beleképzeltem magam a kérdező helyébe... Oké, hogy már nem lesz köze a volt párja új kapcsolatához, de most őszintén : ki ne akarná tudni, hogy kivel fog élni a gyereke?? Azért álljon meg a menet, nem hiszem el, hogy jöhet bárki a gyereketek életébe, és titeket nem érdekel? Én igenis megnézem magamnak és megtudok róla mindent, mert ahogy a kérdező is írta, egy bűnöző biztos nem fog a gyerekemmel élni, se szabályozni se nevelni, se semmit!!!
2019. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Én nem akartam kutakodni! Személyesen kérdeztem tőle, hogy nincs e férfi a dologban. Mondta, hogy nincs. Aztán megkérdeztem tőle, hogy megmutatná e az üzeneteit. Arra mondta azt, hogy semmi közöm hozzá, mert nincs köztünk semmi. Ha nincs köztünk semmi, akkor miért nem lehet elmondani, vagy megmutatni az üzeneteket? Mert ha látom, hogy jóba van mással, akkor nem erőltetem az együttlétet. Én úgy gondolom, hogy ha van egy közös gyerekünk, és 8 évet együtt éltünk jóban rosszban, akkor nem kell titkolózni, mert az csak még rosszabbat szülhet. Pl ilyenkor az ember képes elkezdeni találgatni, és lehet, hogy totál baromságokat.
2019. jan. 8. 19:50
 30/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, te olyan vagy, mint a bátyám. Ő sem hitte el, hogy mi van, csak akkor, amikor feltörtem a menyasszonya facebookját, és a gép elé ültettem. Addig ő is így viselkedett, mint te. Még szerencse, hogy volt egy, a nőjénél is szemetebb húga.😀 Hónapok óta kezelgették a kedves arát.
2019. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!