Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas férfibe viszont lehet hogy jobb lenne ha szakítanék vele?

Figyelt kérdés
Sokaknak rossz véleménye van erről a dologról "Kapcsolat egy házas férfivel". Viszont itt most nem az a lényeg,hogy bántson valaki engem vagy őt , meg hogy csupa rossz üzeneteket kapjak, mert ilyen "csodát" már látott a világ és szerintem egyre több ilyen van. Itt tényleg attól van szó, hogy megismertem valakit, akivel csodálatosan passzolunk egymáshoz.Bár én nehezen szeretek bele valakibe, de most megtörtént (ő is nagyon belém szeretett) az élet minden terén hasonlóak vagyunk és tényleg óriási harmónia és szerelem van közöttünk és nem akarjuk elveszíteni a másikat...NA DE ! A helyzet az hogy a felesége megtudta (Gyerek is van) és érthető módon választás elé állította. Viszont ő nem tud választani, szeret engem nagyon, de nem szeretné elhagyni a családját. Én tényleg senkinek sem szeretnék rosszat, se családot se őt tönkre tenni. Nagyon nehéz ilyenbe belegondolni és ilyenről írni, de a gondolatok amik ma átfutottak az agyamon a következők voltak: Akármennyire is fáj és akármennyire is szeretjük egymást, de lehet hogy nekem kéne őt elengednem és nekem kéne szakítanom vele? Lehet, hogy minden érzést és szerelmet elnyomva mondjam azt neki ,hogy vége , amikor igazából egyáltalán nem így érzek és a szívem szakadna meg ilyet mondani, de mégis meg kéne tennem a családja miatt? Tanácstalan vagyok, hiszen valamilyen szinten minden ember magának akar jót, viszont lehet hogy nem tudnék avval a tudattal élni,hogy neki vagy bárki másnak fájdalmat okozok. Szerintetek itt neki kéne dönteni? Miért nem tud dönteni vagy választ adni? Meg merjem ezt lépni és szenvedjek, vagy inkább küzdjek érte? Megköszönném nagyon hogyha bárki akivel hasonló történt vagy segíteni tudna az itt vagy privát üzenetben egy-két sort írna nekem.

2019. jan. 15. 17:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
40%
Na és akkor mi van? A vagyon elosztható, a gyerek meg nevelhető osztott felügyelettel is akár. Nem tudom, miért gondolják azt emberek, hogy a másiknak van egy gyermeke, azt az új pár nem fogja elfogadni. Természetes, hogy tiszteletben tartjuk a gyermeket, hiszen hozzá tartozik. Ez nem probléma.
2019. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
"tényleg óriási harmónia és szerelem van közöttünk és nem akarjuk elveszíteni a másikat" - nezd, ha ez tenyleg igy lenne, akkor eleve nem lenne ez a helyzet, hanem a pasi a felesege ele allt volna, es megmondta volna, hogy ez es ez van, es el akar valni. Mert ha tenyleg annyira szerelmes lenne, amennyira mondja, akkor nem is lennenek opciok, mert ez lenne az egyetlen elfogadhato a szamara, amiben elni tud. De nem tette, csak orlodik, mert valojaban nem szeret annyira, amennyire elhiteti veled. Van egy szar hazassaga, es talalkozott valakivel, aki meghallgatja, amikor az asszony epp nem latszik a pelenkak, munka meg a takaritas kozul. Eleve nem akarsz magadnak ilyen ferfit, aki igy oldja meg a konfliktusait, es nem kepes helyzetekbol onmaga kilepni, hanem mindenfele kulso ero kell neki, hogy egyaltalan orlodni kezdjen, kozben meg az arcaba hazudik annak, akinek egykor joban rosszbant igert...
2019. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező hagyjuk már ezt a gyerek miatt nem akar válni maszlagot.Mindegyik ezzel takarózik, ha melegszik a szitu.Ez egy lejárt lemez már, ami sok naiv nőnél bevált eddig, azért vetik még be most is.Ha tényleg boldog akarna lenni, akkor gyerek ide vagy oda, elválik.A gyerekeit szeretheti elváltan is.Minden más csak kifogás, és mások megtévesztésére szolgál.
2019. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Ott kell hagynod, de nem miatta vagy a családja miatt, hanem magadért. Egy ilyen kapcsolatban csak szenvedni fogsz. Nem lehetnek közös programok, ünnepek, nyaralás. Hiába van valakid, mégis magányos leszel. A tiltott gyümölcs egy idő után nagyon keserű lesz.
2019. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
43%

Sajnálom hogy mindenki bánt, mert elcsavarta egy nős férfi a fejedet!

Valószínűleg gyakorlott csábító lehet, és ha Te nem leszel, valószínűleg lesz helyetted más. Én ezt mint egykori csábító, és ugyanakkor elcsábított modom. A házasságom rossz volt, és az utamba botlott egy lány. Én szerettem volna elválni már, és sokat segített benne hogy ő a támaszom volt. elváltam, és 10 év múlva a feleségem lett, mégsem sikertöténet a miénk sem!

A többit megírtam privát üzenetben.

2019. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

Saját tapasztalat!

Bele zúgtam a főnökömbe. Ő belém. Szép és jó volt minden amíg le nem bukott. Volt gyerek. Emiatt minden nap amióta ismertem lelkiismeretfurdalásom volt, de szerettem őt! Szóval. A felesége megtudta. Nem volt köztünk szex, párszor csók, ennyi. Lehet nem is mentünk volna tovább. Kidobta az asszony. Onnantól csak azon volt hogy visszanyalja magát. Rövidesen sikerült neki, csak a kanapéra és csak a gyerek miatt. Amúgy is rossz volt a kapcsolatuk. Sose kértem hogy hagyja ott őket. Egyik pillanatról a másikra megváltozott. Mintha nem is történt volna semmi közöttünk. Nem nézett rám sokszor, sőt sokszor elfordította a fejét. Aztán jöttek a bunkó beszólásai. Átment tahóba, tiszteletlenül bánt velem, kiabálni is kezdett. Kimutatta a valódi énjét. Szóval örülök hogy semmi komoly nem lett. Mert valójàban egy tahó bunkó akit a felesége tud elviselni. Utólag bánom már...

Mondj le a férfiról és keress szinglit..

2019. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Te nagyon naiv vagy,ez abból látszik,ahogy leírtad ezt a kis történetet.Tudja a pasi is,hogy elhiszel neki mindent,ki is használja alaposan.Morfondírozol rendesen(biztos tud róla),hogy akkor Te leszel a mártìr,és hagyod menni.Neki hurrá,Neked sírás.

Nem kellene itt alapból senkinek úgy házasságban élnie,hogy az kegyetlen rossz.Ezt senki nem mondja,mondjuk ki is lehet lépni még félrelépés előtt.Na de mindegy is,az a lényeg,hogy a pasid nem tud választani!Miért is nem,ha olyan hulla szerelmes beléd,és az összhang tùllő a tökéletesen?

2019. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%

Azon gondolkozz el, hogy ha annyira "szeret", mint ahogy te hiszed, akkor miért hezitál azon, hogy a "rossz" feleségét válassza, vagy téged? Mert azzal, hogy elválna, a gyereket nem veszítené el, csak a feleségét. (Akivel mellesleg annyira nem rossz a viszonya, hogy ne másszon rá is, miközben vagy neki.)

A valóság az, hogy TE szerelmes vagy, ő pedig unatkozott, félrekefélt, lebukott, és most beszart, hogy anyuci kivágja. Ha kivágja, jó leszel B verziónak, de az A verzió anyuci meggyőzése most, hogy te csak egy tévedés voltál, egy botlás. Ezért is van most is vele, és nem veled, mert az ő elvesztésétől fél, nem a tiedtől, őérte küzd épp, nem érted.

Jó reggelt.

Amúgy nem kell hazudni neki, hogy nem szereted, stb. Elég annyit mondani, hogy nincs keresnivalód az életében, hisz anyucit szereti, nem akar válni. A tények makacs dolgok.

2019. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt közös gyerekünk, mégis a "rossz" feleséget választotta a "szerelme" helyett! Én csak annyit mondtam a férjemnek amikor kitálalt a szeretője: "Én vagy a szeretőd. Válassz. Nincs vissza út!"

Így higyjd el a pasikádnak, hogy téged szeret és nem tud dönteni.

2019. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
*hidd el
2019. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!