Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas férfibe viszont lehet hogy jobb lenne ha szakítanék vele?

Figyelt kérdés
Sokaknak rossz véleménye van erről a dologról "Kapcsolat egy házas férfivel". Viszont itt most nem az a lényeg,hogy bántson valaki engem vagy őt , meg hogy csupa rossz üzeneteket kapjak, mert ilyen "csodát" már látott a világ és szerintem egyre több ilyen van. Itt tényleg attól van szó, hogy megismertem valakit, akivel csodálatosan passzolunk egymáshoz.Bár én nehezen szeretek bele valakibe, de most megtörtént (ő is nagyon belém szeretett) az élet minden terén hasonlóak vagyunk és tényleg óriási harmónia és szerelem van közöttünk és nem akarjuk elveszíteni a másikat...NA DE ! A helyzet az hogy a felesége megtudta (Gyerek is van) és érthető módon választás elé állította. Viszont ő nem tud választani, szeret engem nagyon, de nem szeretné elhagyni a családját. Én tényleg senkinek sem szeretnék rosszat, se családot se őt tönkre tenni. Nagyon nehéz ilyenbe belegondolni és ilyenről írni, de a gondolatok amik ma átfutottak az agyamon a következők voltak: Akármennyire is fáj és akármennyire is szeretjük egymást, de lehet hogy nekem kéne őt elengednem és nekem kéne szakítanom vele? Lehet, hogy minden érzést és szerelmet elnyomva mondjam azt neki ,hogy vége , amikor igazából egyáltalán nem így érzek és a szívem szakadna meg ilyet mondani, de mégis meg kéne tennem a családja miatt? Tanácstalan vagyok, hiszen valamilyen szinten minden ember magának akar jót, viszont lehet hogy nem tudnék avval a tudattal élni,hogy neki vagy bárki másnak fájdalmat okozok. Szerintetek itt neki kéne dönteni? Miért nem tud dönteni vagy választ adni? Meg merjem ezt lépni és szenvedjek, vagy inkább küzdjek érte? Megköszönném nagyon hogyha bárki akivel hasonló történt vagy segíteni tudna az itt vagy privát üzenetben egy-két sort írna nekem.

2019. jan. 15. 17:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom okozás és a család tönkretétel abban a pillanatban megtörtént, hogy viszonyt kezdtetek egymással. Most arról van szó, hogy valószínűleg ő nem szeret téged annyira, hogy elhagyja érted a családját. Ebbe bele kéne törődnöd. Ha a felesége annak ellenére vele marad hogy tud a megcsalásról, az már az ő dolguk. De neked bizony vissza kéne vonulnod és nem küzdeni. 31/N
2019. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Jahh de ha nem tud dönteni akkor hagyd a fenébe. Az oké hogy gyereke van meg felesége és attolfüggetlenül elválhat. De ő nem tesz semmit ez itt a probléma. Ha biztos lenne a ti kapcsolatotokban vagy is azt érezné hogy te jelentenéd neki a világot és a felesége egy botlás volt akkor hidd el meg tenné hogy elválik. Plusz ha egy férfi szerelmes akkor fut a nő után teljesíti minden kívánságát attolfüggetlenül hogy házas gyerekei vannak stb. Ha nem ment el az esze akkor ne szerelmes csak elvan veled így kényelmes neki.
2019. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
65%
De hiszen már döntött. A feleségével marad. Csak még nem tudja hogy közölje veled. Azt mégse mondhatja ami a valóság, hogy: "bocs szivi, igazán jó volt veled kefélni, jól szórakoztam de mégiscsak feleségem van. Hogy gondolod hogy jobban kellesz nála?"
2019. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
58%
Én pont így jártam. Már az elején tiszta sor volt, hogy nem akarja elhagyni a családját. Nekem döntenem kellett, hogy barátnő leszek vagy vége legye. Barátnő lettem, 25 ávig tartott és nem bántam meg. Fontos körülmény, hogy én elváltan éltem 2 gyerekkel. Ha még nincs gyereked akkor sztem jobb ha inkább mást keresel és őt békén hagyod. Úgy érzem neki is inkább barátnő kell és a családját nem hagyja el. Ha nem fogalmazta is meg ennyire határozottan én semmiképpen nem ösztönözném a válását
2019. jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!