Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiként ti mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ti mit reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott egy párkapcsolat, elég viharos, 1 év alatt többször is szétmentünk,de mindig lett valahogy folytatás. Voltak nagyon jó periódusaink, és volt olyan hogy folyamatosan martuk egymást. A barátnőm 2 hete gondolt egyet és lelépett, telefonja kikapcsolva, nem tudom utolérni. FB tartja velem a kapcsolatot, nem akar békülni, részéről vége és azt írta visszaköltözik az USA-ba, mert az anyja ott él.

A probléma az, hogy állítólag terhes, ezt a legjobb barátnője árulta el amikor kétségbeesetten próbáltam vele beszélni amikor eltűnt. Feltételezem, hogy én vagyok az apa, és abban is biztos vagyok, hogy nagyon friss terhesség lehet. Vegyes érzelmek dúlnak bennem, egyrészt lehet hogy lesz egy gyerekem akit soha nem fogok látni, de egyben az is bennem van, hogy fizethetek 20 éven át azért,mert megbíztam a páromban.



2019. febr. 7. 11:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Pedig nekem meg az jutott eszembe,hogy abortuszra akar menni,de ezt Magyarországon nehezebb kivitelezni mint külföldön.Azért lépett le,mert nem akarta,hogy lebeszéld,az anyja meg lehet ki is fizeti neki.Korábban már leírtam.De lehet nincs igazam.
2019. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!