Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiként ti mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ti mit reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott egy párkapcsolat, elég viharos, 1 év alatt többször is szétmentünk,de mindig lett valahogy folytatás. Voltak nagyon jó periódusaink, és volt olyan hogy folyamatosan martuk egymást. A barátnőm 2 hete gondolt egyet és lelépett, telefonja kikapcsolva, nem tudom utolérni. FB tartja velem a kapcsolatot, nem akar békülni, részéről vége és azt írta visszaköltözik az USA-ba, mert az anyja ott él.

A probléma az, hogy állítólag terhes, ezt a legjobb barátnője árulta el amikor kétségbeesetten próbáltam vele beszélni amikor eltűnt. Feltételezem, hogy én vagyok az apa, és abban is biztos vagyok, hogy nagyon friss terhesség lehet. Vegyes érzelmek dúlnak bennem, egyrészt lehet hogy lesz egy gyerekem akit soha nem fogok látni, de egyben az is bennem van, hogy fizethetek 20 éven át azért,mert megbíztam a páromban.



2019. febr. 7. 11:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Szerintem is így van.Ha a vezetéknevedet akarná a gyereknek adni akkor kéne a hozzájárulásod."


A gyerek nevének semmi köze az apaság megállapításához.

Ez a "névre vétel" egy tévesen elterjed konyhanyelvi kifejezés. Tök mindegy, mi a gyerek neve, az apa fizet, ha az apasági teszt szerint az illető az apa.

2019. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#8

Ahhoz képest, ha egy pár gyereket vállal, és nem házasok, akkor egész komoly papírmunka, hogy az apa legyen a gyerek apja hivatalosan...

Így meg zavaros, ha az USA-ban fog születni a gyerek és ott fog élni.

Szerintem érdemes lenne felkeresned egy ügyvédet, hogy mi fog történni jogi szempontból.

2019. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Rockarc ***** válasza:
45%

Az vicces lenne, hogyha bemondasra menne. A hazasoknal automatikusan a ferj neve kerul be. Egyeb esetben jogi megoldas kell, ilyen lehet egy nyilatkozat, vagy egy teszt. Az keves, hogy Bozsike bediktalja, hogy apja neve LeonardoDiValami.


42F

2019. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod hogy meg akarja tartani? Szerintem abortuszra ment az USA-ba
2019. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Semmit, mert te itt nem is tudsz tenni semmit.


Csak fizetni ha valóban(!) tied a gyerek. Ez ilyen sajnos. Máskor majd húzol gumit. Ennyi.

2019. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Valaki televerte a lányt,ezért koccolt le és lett nem elérhető. A valaki nem te vagy.
2019. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolj bele, amit a 13-as ír, nagyon igaz. Ha bediktálás alapján menne az apaság, és fizetnie kellene a pasinak csak azért, mert a nő az ő nevét nyögte be, akkor minden férfi sztárnak "lenne vagy ezer gyereke".
2019. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Semmit sem reagálnék, ha valaki menni akar, akkor hadd menjen. Valószínűleg nem tőled van a gyerek...
2019. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hidd már el, hogy ha egyáltalán igaz a terhesség akkor nem toled. Ezért zárt ki az életébol és ezért nem válaszol, hogy kitol terhes. Most, hogy mondja meg, hogy félre qrt mialatt veled is volt.

Ne reagálj sehogy, jobb, hogy elment.

2019. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát nem szívesen gondolok bele, de lehet hogy megcsalt és azért lépett le mert mástól lett terhes. Mondjuk ebben van logika, nem akart veszekedést, szó nélkül lelépett. Annyi sok h....ség jutott eszembe, hogy azt el sem tudom mondani.
2019. febr. 7. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!