Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jóltettem, hogy elkuldtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóltettem, hogy elkuldtem a levesbe?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy elvalt pasival aki szerint a szerelem az feletételek nélkul kell megtörtenjen, es nem köthetö anyagiakhoz . Ezt jelzésnek vettem , hogy ne szamitsak sokra a reszeröl

Többször jött a talalkara viraggal , meg meghivott vendeglökbe stb . Kb egy hónapja ismerem. Hazassagról beszelt , komoly kapcsolatról , stb

En nem vartam es varok semmit töle , furcsa is hogy anyagiakról beszel meg hogy azon van hogy talpra álljon stb

Ok . Ma kibökte hogy rögtön miutan elvalt , regisztralt egy oldalra, ahol kiderult , hogy penzbe kerul a csajokkal chattelni es elmeselte hogy talalt egy nagyon szep csajt es hogy annak irkalt es raköltött az egeszre kb negyszaz eurót , de a vegen kiderult , hogy falcs profil volt

Mondtam neki , hogy arra volt penze , biztos megérte , szep csaj lehetett .

Azt mondta hogy banja . Mondtam nem azt banod, hogy költöttel , hanem hogy a profil falcs volt .

Milyen szerencse mondtam, hogy a szerelem meg a baratnö megkapható egy csokorért , uditöert , stb

Mondtam hogy igen , ha egy ferfinek megtetszik egy nö , akkor bizonyit neki , ha meg nem tetszik , akkor panaszkodik az anyagiakra , hogy a nö nehogy szamitson valamire .

Es ezzel befejeztem vele, ottahgytam es letiltottam mindenhol

Jòl tettem ?



2019. febr. 7. 23:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
18%
#6 Mi a szarról beszélsz? Nem a kérdező ribi, hanem a csávó akarta könnyen olcsón megdugni. De nem sikerült neki, mert a kérdezőnek több esze volt.
2019. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
44%
Ennyire csóró vagy, hogy 400 eurón rugózol?
2019. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is elég ostobaság volt 400 eruót költeni csetre, csak az a baj te nem azért szakítottál rá, hanem egy ártalmatlan megjegyzésre. Konkrétan szakítottál vele, mert feltételezted, hogy akkor biztos rád nem költ. Ehhez képest a valóság az hogy nagyon is költött. Egy kicsit is jobb helyen lévő vendéglőben a számla 10eFt körül van, úgyhogy pár randi még és túl lettetek volna az emlegetett 400 eurón. Lehet hogy te valamit még tudsz, de ez a kérdés történet nekem is nagyon zagyva.
2019. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
14%

#11


Nem ellentétes az "olcsón akarta megúszni mekkora szemét" az "anyagiak nem fontosak, nem hajt senki a pénzre" dogmával?

2019. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nagyon megtetszett neki az a nő, és nem sajnálta rá a pénzt, tehát tőled sem sajnálta volna, ha lenne neki. Feltételezem, hogy a jelen lehetőségeihez mérten, Kérdező te is megkaptad a kivánt "torta szeletet". Nem a szerelem kapható meg pénzért, de ha a chatt ahhoz van kötve, akkor szegény mit tudott tenni? Mindent beladott, hogy kapcsolatba legyen a nővel. Ezért miért kell elitélni? Azt tesz a pénzével amit szeretne.


Kérdező, szerintem hisztis vagy és kötekedő. Miért kellett letiltani? Úgy viselkedsz mint valami ovis. Szerintem amúgy jl tetted, hogy nem foglalkozol vele többet, mert ez a férfi jobbat érdemel.

2019. febr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
49%
Hát azért ne haragudjon meg a vilag, de aki kepes kb 100-110 ezret elcsetelni az hibbant. Ha tele van a penztarcaja akkor nyilvan tok mindegy neki, nem erzi meg nem fog hianyozni neki. De aki annyira odavan már, hogy ennyi penzt fizessen a csetre, mert csak a farka utan megy, akkor megis mit vart😅
2019. febr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

#15


Mert nem ő kapta a 400 eurót :P Lett volna helye pedig.

2019. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
86%

Hát én előbb követnék el harakirit, minthogy lesüllyedjek erre a szintre, hogy mások zsebében turkáljak. Rettenetesen szánalmas vagy te is, meg ez a vén pojáca is.


Valaki mondja már el nekem, hogy aki ennyire nem tud írni, az miért erőlteti az írásbeli kommunikációt?

2019. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
98%

Mi a szent szar az a falcs? :DDDDDDDD


A fals idiótául? :DDDDDDD

2019. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
12%

Jézusom, emberek egyáltalán felfogjátok a kérdést? Melyikőtöknek nem esett volna rosszul, hogy a párotok költött egy fals chatre egy lányért/ fiúért? Mégha nem is a pénzről van szó. Itt nem a 400 euróról van szó, hanem arról, hogy ezt csinálta.

Igen jól tetted, ne is írj neki többet.

2019. febr. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!