Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jóltettem, hogy elkuldtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóltettem, hogy elkuldtem a levesbe?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy elvalt pasival aki szerint a szerelem az feletételek nélkul kell megtörtenjen, es nem köthetö anyagiakhoz . Ezt jelzésnek vettem , hogy ne szamitsak sokra a reszeröl

Többször jött a talalkara viraggal , meg meghivott vendeglökbe stb . Kb egy hónapja ismerem. Hazassagról beszelt , komoly kapcsolatról , stb

En nem vartam es varok semmit töle , furcsa is hogy anyagiakról beszel meg hogy azon van hogy talpra álljon stb

Ok . Ma kibökte hogy rögtön miutan elvalt , regisztralt egy oldalra, ahol kiderult , hogy penzbe kerul a csajokkal chattelni es elmeselte hogy talalt egy nagyon szep csajt es hogy annak irkalt es raköltött az egeszre kb negyszaz eurót , de a vegen kiderult , hogy falcs profil volt

Mondtam neki , hogy arra volt penze , biztos megérte , szep csaj lehetett .

Azt mondta hogy banja . Mondtam nem azt banod, hogy költöttel , hanem hogy a profil falcs volt .

Milyen szerencse mondtam, hogy a szerelem meg a baratnö megkapható egy csokorért , uditöert , stb

Mondtam hogy igen , ha egy ferfinek megtetszik egy nö , akkor bizonyit neki , ha meg nem tetszik , akkor panaszkodik az anyagiakra , hogy a nö nehogy szamitson valamire .

Es ezzel befejeztem vele, ottahgytam es letiltottam mindenhol

Jòl tettem ?



2019. febr. 7. 23:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj kérdező, hogy rajtad nem lehet segíteni. Idén az éveid száma elérte az IQ-dat: 42!
2019. febr. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

20! En pl. soha nem kérdeztem, hogy a párom az exeire mennyit költött, nem is kutakodtam. Ha pedig tudnám, hogy X összeget, akkor megvonnám a vállamat. Ez magánügy!

Kérdező, szerintem bolhabol csináltál elefantot. Ehhez bocsi, de nincs közöd hogy másra mennyit költött. Ha pedig ebben erzezd magad kevesebbnek, akkoe komoly önértékelési gondjaid vannak. Inkább magadon dolgozz. + Téged vacsizni vitt, virágokat... Ez 0??

2019. febr. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Nem a csettröl volt szó, hogy csettelt es fizetett, az nem erdekes

Hanem az, hogy annak a nönek nem panaszkodott az anyagiakról , nekem pedig igen

2019. febr. 8. 07:01
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen, ráadásul anyagias, ráadásul végtelenül ostoba egy nőszemély vagy.
2019. febr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom kérdező te, hogy vagy vele, de én csak annak "panaszkodom", akiben megbízok és akinek úgy érzem érdemes elmondanom mi nyomja a szívem. Ő érdemesnek talált erre. Kár volt.
2019. febr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
96%

Hogy lehet komolyan venni egy ilyen lényt, aki még egy 3 betűs szót sem képes leírni?

Te tényleg nem érzel szégyent amiatt, hogy egy tapasztaltabb cirkuszi majom gyakorlatilag kenterbe veri az IQ-d?

2019. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

A házaspasis 42 éves visszatért!

Érdekes, hogy te mindig az anyagiakon húzod fel magad. És véletlenül mindig 60 feletti, pénzes pasik után futsz.

Igazából egyszerűbb lenne nyíltan felvállalni, és regisztrálni a rosszlányokra. Vagy az osztrák megfelelőjére.

Nem hiszem el, hogy nem érzed, mennyire szerencsétlen vagy, hogy középkorú nőként még mindig itt tartasz. Neked már azért illene a testeden kívül mást is felmutatni, főleg, hogy nem vagy 20 éves.

2019. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
48%
Jól! Mekkora madár 😂😂 400€-ér chatelt 😂😂😂😂😅
2019. febr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
93%
Kinek nincsenek olyan költései amit megbánt?
2019. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem itt nem az a probléma, hogy a kérdező elvárná, hogy milliókat költsenek rá. De az igenis megalázó egy randin, ha rám alig költenek, de közben ott ecseteli, hogy fú, apám, az milyen jó nő volt, és költöttem rá 400 eurót... azzal érezteti, hogy én nem vagyok annyira jó nő, és kb. azért van velem, mert a másikkal nem jött össze.
2019. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!