Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jóltettem, hogy elkuldtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóltettem, hogy elkuldtem a levesbe?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy elvalt pasival aki szerint a szerelem az feletételek nélkul kell megtörtenjen, es nem köthetö anyagiakhoz . Ezt jelzésnek vettem , hogy ne szamitsak sokra a reszeröl

Többször jött a talalkara viraggal , meg meghivott vendeglökbe stb . Kb egy hónapja ismerem. Hazassagról beszelt , komoly kapcsolatról , stb

En nem vartam es varok semmit töle , furcsa is hogy anyagiakról beszel meg hogy azon van hogy talpra álljon stb

Ok . Ma kibökte hogy rögtön miutan elvalt , regisztralt egy oldalra, ahol kiderult , hogy penzbe kerul a csajokkal chattelni es elmeselte hogy talalt egy nagyon szep csajt es hogy annak irkalt es raköltött az egeszre kb negyszaz eurót , de a vegen kiderult , hogy falcs profil volt

Mondtam neki , hogy arra volt penze , biztos megérte , szep csaj lehetett .

Azt mondta hogy banja . Mondtam nem azt banod, hogy költöttel , hanem hogy a profil falcs volt .

Milyen szerencse mondtam, hogy a szerelem meg a baratnö megkapható egy csokorért , uditöert , stb

Mondtam hogy igen , ha egy ferfinek megtetszik egy nö , akkor bizonyit neki , ha meg nem tetszik , akkor panaszkodik az anyagiakra , hogy a nö nehogy szamitson valamire .

Es ezzel befejeztem vele, ottahgytam es letiltottam mindenhol

Jòl tettem ?



2019. febr. 7. 23:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
95%
"Elküldeni a levesbe", "falcs" 😂
2019. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
22%
Én ezt az egészet úgy értelmezem hogy veled már ismerkedett és te nem értél annyit neki mint a másik "csaj" a neten. Nekem az esne rosszul hogy velem van el elvileg jól és végülis randizunk virágot kapok stb tehát meg akar ismerni mint aki többet akarna aztán benyögi hogy ismerkedik mással. Nálam ez zárná be a kaput nem a pénz téma.
2019. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Ezzel a növel régebb ismerkedett a valasa utan , nem velem egyidejuleg
2019. febr. 8. 15:16
 34/36 anonim ***** válasza:
48%

#32


Ezt megértem, fordítva sem kellemesebb, mikor a csaj közölte, hogy többekkel is egyszerre, mert "versenyeztet"... Anyád, azt, ennyi erővel egy érme is lehetnél amire licitálni kell.

2019. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor egy régi történet? Akkor nem értem a kirohanásodat. Így viszont tök feleslegesen zavartad el. Nekem is van olyan amit már megbántam hogy régen költöttem rá. Tanultam belőle.
2019. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jól értelmeztem. Arra vagy berágva, hogy a pasi az exére többet költött. Vicc vagy, komolyan. Ehhez semmi közöd.
2019. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!