Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Engedjem el végleg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el végleg vagy varjam meg, hátha keres?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 évet voltam együtt a barátommal,mindkettőnknek első kapcsolat volt,17 éves korunk óta voltunk együtt,klappolt minden. Nagyon szerettük egymást,hűségesek voltunk. Pár napja azonban bejelentette,egy veszekedés után,hogy nem szeretne folytatni a kapcsolatot,mert az utóbbi időben sok volt a vita/veszekedés apró dolgokon,amikre igazából nem is emlékszem. A gond főleg azzal volt,hogy nagyon a kapcsolatnak éltem,és ezen kívül nem is nagyon volt magánéleten,ezért egy ideje már úgy érezte,megfojtom. Amikor bejelentette,hogy szakít, azt mondta szeret,de besokallt a legutóbbi vita után. Nem tudom,mi tevő legyek,abban maradtunk,hogy most egy hónapig semmilyen formában nem keressük egymást,aztán találkozunk és megbeszéljük hogy akkor ki meg merre meg hogy. Nagyon szeretem,meg mindig szerelmes vagyok bele,benne minden megvan számomra,amit egy férfiban keresek(odaadó,hűséges,vicces,céltudatos). Most ebben sz egy hónapban szeretnek komolyan foglalkozni az önismerettel. Szerintetek lehetne-e tiszta lappal kezdeni,ha az érzelmek megvannak és változok? Koszonom a válaszokat !
2019. febr. 9. 07:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást valóban,akkor egy hónap mùlva is van esély.Ha szeretsz valakit egy hónap alatt nem felejted el.
2019. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért jön mindenki ezzel a "biztos,hogy van valaki más" dumával? Egyáltalán nem biztos,az,hogy ti esetleg csak ilyen "értelmes" férfiakat vagy nőket ismertetek,nem jelenti,hogy a kérdező barátja is becsajozott volna a háta mögött.
2019. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit elj a manak es magadnak kerdezo. Toltsd hasznosan az egy honapot es majd meglatod. Legyen benned batorsag arra, hogy nem csinalsz tervet, nem a talalkozasra es az ujrakazedesre keszulsz, hanem csak ugy szabadon elsz. Ne most akard megoldani az egy honap mulva levo helyzetet.

Csak ugy siman elj anelkul, hogy az eselyeidet latolgatnad. Ha ezt teszed akkor biztosan vege lesz, hiszen pont a vagyott valtozas fog elmaradni. A valtozasod legyen a cel ne az, hogy ujra osszejojjetek.

2019. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2019. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!