Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem az igazit vesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem az igazit vesztettem el, hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Besokkalt apróságoktól,esélyt már nem adott megbeszélni.

2019. febr. 15. 08:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha elvesztetted, akkor nem ő volt az igazi.
2019. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lehet, még meg tudod menteni, azért ne add fel. Gondold végig, és próbáld meg felvenni a kapcsolatot vele, hogyha ennyire fontos neked.
2019. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Karácsony előtt szakított,sokkot kaptam..akkor mondtam beszéljük meg, 1 hetet adtam neki (úgy gondolom,ha igazán szeretünk valakit pár nap max és lenyugszik) Aztán hetente 1x rám írt,barátkozni akart úgy tűnt,ezért letiltottam,hogy könnyebb legyen. Én rontottam el igen,de úgy gondolom ha ezt érezné,amit én,megkeresett volna..

(Pedig úgy tűnt,mindig ő az aki jobban szeret)

2019. febr. 15. 11:55
 14/20 anonim ***** válasza:

Esély se adott?!? Miközben ő keresett utána, te meg letiltottad?!? És meg neked áll feljebb?!? Mit kellett volna még csinálnia???

Te nem vagy 100-as, az tuti.

2019. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Baratilag írt mizu stb,semmi jelét nem adta,hogy megbánta a döntését! Meg a fejemhez vágta,hogy elcsesztem..
2019. febr. 15. 13:30
 16/20 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy tudod, hogy te cseszted el, és ő sokallt be a sok apróságtól. Akkor nem neked kellett volna bocsánatot kérned, ahelyett, hogy itt játszod a királylányt?!?

Te cseszed el, és ő kérjen bocsánatot, meg kússzon utánad - aha, logikus! De neked eszed ágában sincs megbánni, hogy a "sok aprósággal" elbaxtál egy kapcsolatot. Éljen az egyenlőség!

2019. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Te nem az igazit siratod, hanem a kbszott hiúságodat, mert valaki azt merte mondani neked, hogy elég.
2019. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem amikor szakított!!!
2019. febr. 15. 15:04
 19/20 anonim ***** válasza:
Ő meg jött, és keresett, te meg elhajtottad. Ha egy nyomorult szappanopera főszereplője akarsz lenni, akkor remekül csinálod. De ha szereted, és vele szeretnél lenni, akkor a legnagyobb faxság elhajtani, meg tiltani. Miért nem mondod meg nyíltan neki, hogy mi bánt, és mit szeretnél?? Fáj őszintének lenni, és nem sértetten duzzogni mindenféle valós, meg vélt sérelmen?
2019. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Figyelj már ide is! Szakított neten keresztül,kértem beszéljük meg személyesen,ennyi lehetőséget sem adott,egy személyes beszelgetésre (vagy szakításra)! Ő az exével baratsagot ápolt szakitásuk után,nekem is ez jött le ezt akart velem..
2019. febr. 15. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!