Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsem el az exemet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az exemet? Ti hogy lèptetek túl teljes mèrtèkben?

Figyelt kérdés
Már fèl ève nem is láttam, kerülöm,hònapok òta nem is beszèltem vele, de mègis itt van a fejembe hol jobban,hol kevèsbè. Már bosszant, hogy emiatt el is ugrott 2 új ígèretes kapcsolati lehetősèg is. Egyszerűen nem vagyok kèpes közel engedni magamhoz kellően más lànyt. Ezèrt vège is szakad minden próbàlkozàs gyorsan,ès persze rám van fogva,hogy kihasználtam őket, de a valòs okát nem tudják...

2019. febr. 21. 08:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még most se sikerült teljesen
jan. 6. 18:07
 12/12 kovásziusz válasza:
Idén januárban írtál? 5 éve? Nyugodtan kérj szakember segítségét. Velem 5 hónapja szakított az exem, hiányzik, szeretem nagyon, sokat gondolok rá legszívesebben most is rá írnék de nem fogok. Tényleg a szakemberen kívűl mást nem tudok tanácsolni. <3
ápr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!