Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vele, vagy majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele, vagy majd megszokom?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, 30as éveink elején vagyunk. Nagyon szeretem őt,minden szuper,kivéve az anyagi része.

Kevés pénzt keres,én jóval többet.

Az előző kapcsolataimban megszoktam hogy vacsorázni megyünk, színházba,moziba, wellnessre, bálokba olyan körökbe mozgok. Az előző párjaim nagyon jol kerestek,mindenre futotta. Itt most semmire. Neki sajnos nincs erre pénze. Nekem pedig nagyon hiányzik ez az életvitel. Mit tegyek? Hagyjam el vagy majd megszokom hogy nincsenek ilyen programok.

31/N


2019. márc. 12. 19:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%

Mehettek mondjuk csak moziba és bálokba, azok nem drágák. Olyannyira nem, hogy meg is hívhatod egyszer-kétszer, ha annyira ragaszkodsz ezekhez a programokhoz és a társaságához is egyszerre.

32/f

2019. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
59%
Ha elhagyod csak jót teszel neki, ki akarna egy anyagias hárpiával együtt lenni??
2019. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
31%
A pénz nem számít abban az esetben ha egyező a kereset. Mivel te többet keresel, ez azt jelenti hogy te többet adsz a közösbe. Később ez átcsaphat abba, hogy te fogod őt eltartani. Figyelj oda hogy ez ne így legyen. Te is annyit tegyél a közös életbe amennyit ő, és így egál van. Ha viszont nem tudod elfogadni, hogy nincs színház meg vacsora akkor szakíts vele. Ez tényleg alap dolog, hogy havonta egyszer színház, vacsora, ez nem luxus ma már.
2019. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anyagias! De elvárhatom hogy 33 évesen , ne egy 20 éves szintjén legyen anyagilag,hogy tartson már ott kb,ahol én.

Voltunk egyszer moziba,felesbe fizettük. Nekem van pénzem igen,de jó része elmegy a laksáhitelre ,mert az én házamba lakunk,ő otthon élt még,meg a kocsimra,amit szintén ő is vezet.

De közbe meg nagyon szeretem, és nem akarom elhagyni őt!

2019. márc. 12. 19:52
 5/42 anonim ***** válasza:
76%

Le leszek pontozva, de az igazság az, hogy igenis számít. Ez nem felszínesség vagy sekélyesség, de ezek a programok a te életed részei, számodra fontosak.

Később egyre jobban ki fog éleződni és nagyobb probléma lesz.

2019. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
92%
Mennyit keres illetve mit dolgozik? Illetve te mennyit keresel és mit dolgozol?
2019. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg mit dolgozunk..

Ő 160at keres,én meg 380at.

2019. márc. 12. 20:04
 8/42 anonim ***** válasza:
75%
Motiváld valamivel,hogy jobb âllás után nêzzen,vagy tanuljon valamit.
2019. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
60%

"....hogy tartson már ott kb,ahol én." Menjen el a fizetése nagy része hitelre, a maradékot pedig dajdajozza el ? Értelek prüntyőkém.

32/f

2019. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
32%
Vagy megszoksz vagy megszöksz. Én sem vagyok anyagias, de ez nagy szakadék nálatok. 33 évesen már igencsak baj ha nem tud megengedni havi 1 színházat vagy vacsorát egy igényesebb helyen.
2019. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!