Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki mennyi idő alatt dolgozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páter123 kérdése:

Ki mennyi idő alatt dolgozta fel hogy elhagyták?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszát várom akinek hosszabb kapcsolata volt 8-10 év. És hogy mennyi idő múlva beszéltetek újra? És arra kíváncsi lennék mennyi idő múlva lett új kapcsolatuk?

2019. márc. 14. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
kettő nap.
2019. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 év kellett, míg égképp lezártam, kb 4 év után lett újra tartós párkapcsolatom.


34n

2019. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már eltelt 2 év a szakítás óta (közös döntés volt), és még mindig nehéz kicsit, bár már egy éve új párom van, akit nagyon szeretek. De őt elfelejteni sosem fogom, és valamilyen szinten mindig nehez lesz. Szakítás utáni napokban már beszeltunk pár szót, és máig néha ráìrunk egymásra, hogy van a másik.
2019. márc. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És 9 évet voltunk együtt. 20 éves korunktol.
2019. márc. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
30 perc
2019. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy ev es nem beszeltunk utana. Nem is akarok. Minek? O a mult👌🏻
2019. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8 évet voltunk együtt, lassan 3 éve külön vagyunk, néha-néha beszéltünk, de kb. fél éve már egyáltalán nem. Jó ember, jó társra lelt, ezért nem akarom felzaklatni az életét a jelenlétemmel. Nekem azóta sem volt komoly kapcsolatom. Sok férfi van a világon, de engem nagyon nehéz elviselni.
2019. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 év után viharos kapcsolatban szakított velem.

Imádtam amilyen volt, és összetört amilyenné vált. Elképesztően hatalmasat csalódtam, teljesen összetörtem, fizikai tüneteim jelentkeztek. Ennek már 1,5-2 éve, azóta rendeztem az életem, amit akkor kb teljesen lenulláztam, most újra saját lábamon állok és sikeres vagyok, kiegyensúlyozott, de még mai napig napi szinten gondolok rá, hogy mennyire szerettem, és hogy változhat valaki ennyit.

2019. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!