Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal és van egy fiú aki találkozni szeretne. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatból lett egy babánk is. A párom sokat bántott fizikailag, lelkileg. És már sokszor volt úgy hogy szakitunk, de mégis együtt maradtunk, de egy hete elhataroztam hogy végleg szakitok meg csak most próbálja felfogni mi is történt. Viszont velem szeretne találkozni egy fiú, aki nem szeretne kapcsolatot, de érthető módon 1 hét szakítás után még én sem. Szerintetek mit tegyek? Közölte hogy barátság extrákkal kapcsolatot szeretne, belemenjek ebbe? Kérlek ovjatok a gúnyos megjegyzesektol. Köszönöm

2019. ápr. 24. 23:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Sok eszed van...
2019. ápr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatok csak a szükségletekről szólnak. Használjátok és kihasználjátok egymást.


Nincs ebben semmi jó vagy rossz. Ha neked szükséged van rá, akkor senkit sem fog érdekelni, de hidd el, az sem fog, ha bepókhálósodsz... 🙂

Te dolgod...

2019. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!