Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti elmondanátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párotoknak hogy harmadik fél miatt szakítottatok?

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolat, együttélés után

2019. máj. 7. 20:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
20-as, ilyen érettségi szint mellett, mint amit te ütsz meg, örülhetsz, hogy egyáltalán együtt volt veled bárki is évekig. Nehéz lehet ezt elviselni.
2019. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a kezdet kezdetén tisztáztam a párommal, hogy ha bármelyikünk beleszeret másba, akkor nem húzzuk egymás idejét, és még azelőtt békében elválunk, mielőtt egyáltalán megcsalásról lehetne beszélni. Nincs sunyizás, nincs hazudozás. Én elvárnám, hogy nyíltan megmondja. Egészséges önbecsülésű ember túl tud lépni azon, hogy egy másik ember számára nem ő a tökéletes partner. Fájna, de ezt inkább elfogadnám, mint a kamu szakítós dumákat, mint a "bennem van a hiba, nem benned", a "nem állok készen egy komoly kapcsolatra" vagy az "időre van szükségem, tartsunk szünetet".

25/N

2019. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!