Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti elmondanátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párotoknak hogy harmadik fél miatt szakítottatok?

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolat, együttélés után

2019. máj. 7. 20:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kell elmondani, hogy félrekúrtál, hanem azt, hogy miért. Ha csak egy jellemtelen szar vagy, akkor azt.
2019. máj. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jöhetnek még a válaszok.


Igazából én vagyok az elhagyott fél. Szakításkor azt mondta nincs senki, aztán rá 1-2 hétre már megvolt a következő,de ezt is csak hónapokkal később tudtam meg. Nyilván összeraktam a sztorit, és így még rosszabb volt, hogy úgymond hazudott is, akkor is ha kegyes volt. Átverve érzem magam. Azzal takarózott hogy a lelkem védte, nem akarta hogy kevésnek érezzem magam emiatt. Így viszont hogy nem tudtam nagyon sokáig az okokat, szinte lehetetlen volt feldolgozni, még így 4 hónap után is hihetetlen nehéz.


Igazából azért tettem fel a kérdést hogy az elhagyo fel hogy látja a dolgokat, mert én nagyon össze vavyok zavarodva. Nyilván mindenhogy rossz, ha tudja az ember ha nem. Munkatarsak, szorosan együtt dolgoznak, aztán idővel csináltak külön közös programokat a csapatépítőkön túl, úgy alakult ki ez a helyzet.

2019. máj. 8. 06:57
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

Egy harmadik csak akkor kerülhet a képbe, ha valami nem stimmel a kapcsolatban. Nincs olyan, hogy minden tökéletes, boldogság van, de sok időt töltök egy kollégával, ezért elhagyom a párom, mert miért ne.

Olyan van, hogy nem tökéletes a kapcsolat, de vele maradok, hiszen egész jó vele lenni, csinál kaját, nem vagyok egyedül, szeretem, megszoktam stb. Nem szakítasz, mert miért szakítanál, ha egész jól elvagytok együtt. Aztán megismered a másikat, akivel kitaláljátok egymás gondolatait, egy hullámhosszon vagytok, legszívesebben mindig vele lennél. Még mindig nem lépsz, mert utálod magad az érzelmeid miatt. Egy bizonyos pontig, amikor már lexarod, hogy ki mit gondol, mert nem tudsz tovább hazugságban élni. A párodat nem akarod bántani, hiszen szereted azért, de többre tartod annál, hogy megszokásból vele maradj. Félsz, hogy ha elmondod az okot, akkor kevesebbnek érzi majd magát, ezért azt hiszed, hogy azzal véded meg, ha elhallgatod az igazi okot.

Nem vigasztalni akarlak, de tudd, hogy ettől te nem vagy kevesebb, a volt párod meg nem egy szemét állat. Ilyen esetekben megalázóbb, ha valaki azért marad veled, mert gyáva, vagy kényelmes.

Nehéz lesz, de próbálj meg tovább lépni és megtalálni azt, aki nem akar majd nélküled élni.

2019. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon nagyon valószínű hogy így történt. Én nem is szapulom őt, az érzelmeiért nem tudnám őt bántani. Nyilván ha minden teljesen tökéletes akkor nem jöhet közbe csak úgy egy harmadik, bár én nem hiszem hogy van amikor minden minden tökéletes. Több évig voltunk együtt, első kapcsolat, kicsit kihűlt részéről, átalakult megszokássá. Az én részemről nem, amikor éreztem hogy már nem minden ok, próbáltam többet beletenni, de hát ugye ehhez két ember kell. Valószínűleg ez mehetett benne végbe, amit pontosan leirtal, köszönöm, sokat segít. Tudom hogy nem vagyok emiatt kevesebb, és hogy olyan ember való mellém aki úgy érez irántam mint én iránta, de elég nehéz elfogadni, mert úgy érzem nekem tényleg ő volt az, aki mellett leélném az életem. De hát ez kétoldalú dolog, mindkét félnek ezt kell érezni, nem csak az egyiknek. Lehet legközelebb én járok így, hogy a másik ragaszkodik hozzám, velem akar lenni, de én nem vele. Ilysn az élet sajnos.
2019. máj. 8. 09:12
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert a feldolgozáshoz, nekem 3 évig tartott.
2019. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek egyet azzal, hogy feltétlen a kérdező védelmében nem mondta el. Az én exem a saját segget védte, hogy ne legyen konfliktus, ne vitazzunk azon h azzal lép le akivel amúgy megcsalt egy éve, hiszen akkor kiderült volna h azóta is tartott a dolog, sőt akkor esetleg a barátok és munkatársak is megtudják, hogy milyen aljas ember aki összeáll egy családos férfivel, csalja a párját stb stb. A saját hírnevet védte, hogy hazudozott. Ráadásul így százszázalékosan nem tudtam meg akkor, ezáltal nem annyira értettem miért lép le, merthogy a megcsalas előtt soha nem volt baja, SOHA nem vitázott vagy nem szólt h ez vagy az nem jó! Szóval lehet nem volt jó valami, csak hogy ezt nem tudatta, így nem is lehet változtatni! De én nem is gondolom túl, egy baja volt csak, hogy annak a másiknak jó sok pénze volt, ő meg hamar fellépett a munkahelyi ranglétrán. De nem is érdekes, nekem elégtétel az, hogy látom vissza jönne és furdalja a lelkiismeret, majd tanul belőle
2019. máj. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen, hát ennyivel tartozom neki.
2019. máj. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

*mert fontos ő nekem és én is neki, és fontos az őszinteség.


Meg szegény ott álljon most értetlenül?


Mondd meg neki nyiltan, h másba beleszerettél. Azzal ártasz neki a legkevesebbet. Ezen majd így könnyen túl lesz, és nem valami mondvacsinált, nemlétező, valótlan ürügy, hanem tiszteled a másikat.

2019. máj. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Vagyis maximum később, idővel..


Azért, mert ismerem a párom.

Lehet ezt úgy is közölni, hogy már egy ideje nincs meg az, aminek meg kellene lennie, és nem érzed jól magad ebben a kapcsoaltban.


Minek kéne azt is az arca alá dörgölni, hogy találkoztam valakivel, aki iránt úgy érzek, ahogy irántad nem? Hogy egy új személyért feldobok x évet és minden közös élményt? Miért kéne ezt mondanom neki, hogy te x-r vagy, a másikra cseréllek le, mert az jobbnak tűnik?


Amúgysem erről van szó, hanem arról, amit az elején írtam ilyenkor. HA minden működne, nyilván nem jöhetne be ilyen szinten a képbe egy harmadik. OK->okozat, az alap probléma nem a harmadik megjelenése ilyenkor, hanem az, amire a megjelenése rámutat, ami hiányzik. HA szakítanak, az azért van, mert azt hiszik, hogy ezt a hiányt majd a 3. betölti.


Szerintem elég bántó így átadni a másiknak ezt, amikor valójában nem a 3. tehet róla, hanem te nem érzel úgy a párod iránt, ahogy rendben lenne.. Utóbbi verzióval csak azt közvetíted fel hogy nem elég jó, szerintem ez szemét dolog.

2019. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Teljesen tökmindegy így is úgy is lelki roncsot csinálsz beőle grat.

Nekem hasonló a szitu, exemmel szaítottunk\szakított velem 6 éves kapcsolat után, 2 hónap mulva összejött valakivel. Szóval most teljesen mindegy, hogy elmondta e volna, vagy hogy most ezen rágódom hogy vajon a harmadik miatt történt e. Rohadjon ketté.

2019. máj. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!