Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kivel szakítottak már úgy, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel szakítottak már úgy, h akkor léptek ki a kapcsolatból, amikor már ott volt az új!? És ezt ki hogyan tudta kezelni?

Figyelt kérdés
Van aki ezt nem tudta higgadtan tűrni? Vagy mindenki csak simán beleegyezett, és tovább lépett!?

2019. máj. 21. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát az én hátam mögött is mehettek a dolgok,ha más nem beszélgetés/flört formájában. szakításkor meg mondta az ex, hogy nem arról van szó,hogy lenne más neki.

aha..:D

elég hamar össze is költöztek.

nem baj egyébként, mert így én is elindultam abba az irányba, amire szívem mélyén vágytam.

szarul esett akkor, de végül mindketten azt kaptuk,amit szerettünk volna.

2019. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

Nekem azért kicsit másképp volt, de hasonló a sztori.


Interneten megismertem egy külföldi férfit. Mondta, hogy majd vállalkozást indít a tanulmányai után, és idejön, elhitetett velem mindent. Sokat veszekedtünk, és egy nap csak úgy közölte, hogy nem biztos abban, hogy tényleg olyannal szeretne kapcsolatot, aki ennyire messze van tőle. Nem is írt napokig, mire én letiltottam, erre még meg jobban megsértődött, és végül már én sem akartam vele beszélni.


Közben lett egy kapcsolatom egy itteni sráccal, de sajnos nem úgy alakult, ahogy szerettem volna. Közben rám írt a külföldi exem is, és eldöntöttem, hogy szeretnék visszamenni hozzá. Néha rám is írt kB. 3 havonta egyszer. Meg is mondtam neki másodjára, hogy inkább vele lennék, mint a mostani nem működő kapcsolatomban. Erre közölte velem, hogy neki is van már valakije, és ő boldog.


Ezt nem igazán akartam elfogadni, és folyamatosan elképzeltem, hogy végül visszajön hozzám. A Facebook át is folyamatosan csekkoltam, hátha megtudok valami újat a helyzettel kapcsolatban (nem voltunk már ismerősök, de elég egyértelmű dolgokat posztolt ki ő meg a csaj).


Egyik nap pont azt, hogy eljegyezték egymást. Na, az volt az a pont, ami nálam betette a kaput. Egy hétig csak sírtam, és eldöntöttem, hogy most már akkor sem akarok semmit hallani az exemről, ha fizetnek érte. Ezt neki is megírtam (amikor persze ő rám írt, hogy hogy vagyok), és azóta nem keressük egymást semmilyen formában. KB. egy világ dőlt össze bennem, mert pont a házasság volt az, amiről én azt gondoltam abban az időben, hogy nekem sosem sikerülhet.


Szerencsére azóta vége lett a másik, nem működő kapcsolatomnak is, és végre van olyan, amelyik működik egy itteni pasival.


N

2019. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

# 12/12

Téged egyedül nem sajnállak, aki ilyen goldriger mint te meg is érdemled !

2019. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
Exem szerint én ezt tettem. Szerintem meg nem, csak szegény olyan ostoba h nem fogta fel akárhányszor mondtam h vége :D
2019. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!