Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha csak röhög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csak röhög azon, hogy szakítok, és most is csak megaláz és anyagi kárpótlást követel?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Itt vannak az előzmények.


Ma délután tovább idegesített azzal, hogy szavazni merészeltem, és azon is, hogy holnap megyek dolgozni, mire végül összeszedtem magam, és kimondtam, hogy nem szeretném folytatni, és a jövő hét folyamán már szeretnék elköltözni is.

Először csak nevetett, és azt mondta, hogy nagyobb szükségem van a pszichiáterre, mint hitte, utána pedig, amikor felfogta, hogy komolyan gondolom, azt mondta anyagi kárpótlást kér. Ő évekig tartott el, amíg egyetemre jártam és nem dolgoztam, azt mondta, hogy azért tette, hogy felkaroljon, és arra számított, hogy örökre együtt leszünk, de ebben az esetben kéri vissza a költségeket, amikbe neki kerültem, mert a semmire nem fog invesztálni. Azt mondja, hogy ha akkora jól kereső nagyasszony vagyok most, akkor nem fog gondot okozni.


Mit tegyek?

Az természetes, hogy lelépek és nem fizetek egy fillért sem, de ettől még szeretnék békés, normális lezárást ennek a kapcsolatnak és szeretném, hogy lenyugodjon.


2019. máj. 26. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj,de nem vagy te azért egy picit mégis idegbeteg? :D Úgy kirohantál itt egy teljesen jóindulatú megjegyzésre,mint valami fúria.Holott én csak azt javasoltam,hogy legyél hálás is,mert volt a ti kapcsolatotokban olyan is,amikor ő nyelhetett eleget és támogatott,ne csak a rosszat lásd.Nyugodtan lásd másképpen a dolgokat,meg pontozz le,de attól én(mint elárulom,orvos,ráaásul pszichiátrián dolgozó)még javasolnék neked ilyen meg olyan kivizsgálást.A felnőtt,önálló,felelősen dönteni képes emberek nem így viselkednek,mert nem kizárólag a saját kis világukat látják kizárólag,tudnak objektíven is szemlélni.Egyébként ha még egyszer elolvasod(és az idegrendszered nem mondja fel közben a szolgálatot)amit írtam,láthatod,hogy én sem azt mondtam,hogy maradj vele.De valamilyen kompenzáción törhetnéd a fejed.Vagy majd emlékezz erre az esetre,ha te is úgy jársz,hogy kihasználnak(valamilyen szinten),aztán pattintanak,mert már nincs rád szükség,és persze mert nem viselkedsz úgy,ahogy azt elvárja tőled a másik.Mert te ezt csinálod,még ha nem tudatosan is.Persze ettől még a pasid se százas valszeg,lehet együtt kéne kezeltetnetek magatokat.
2019. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azért rohantam ki, mert alapból ideges vagyok, érthető okokból.

Viszont most már nem érdekel a kommented szerencsére.

2019. máj. 27. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!