Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy verjem ki a fejemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből, menthető még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
8 éve élek párkapcsolatban, ami eddig jól működött, terveztük a jövőnket együtt. Viszont akármennyire is tagadtam eddig, belezúgtam egy másik férfiba. Én nem akarom feladni a kapcsolatom, nagyon erősen probálok küzdeni, hogy elfelejtsem és megoldjuk a "problémát". De minden nap egyre jobban szenvedek. Hogyan tudnám kiverni a fejemből? Meg akarom menteni a kapcsolatom, de van értelme? Vagy engedjem el, mert boldogabb lesz nélkülem?
2019. jún. 1. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Mindkét félnek küzdenie kellene a kapcsolatért. Le kell ülni és megbeszélni, hogy szerintetek van e értelme annak a kapcsolatnak? Illetve neked kell mérlegelni, hogy a másik az mire megy, "kiakar e használni?" "Komolyan tervez velem?" "Megérné feladni 8 év kapcsolatot egy fellángolásért?"


Bátyámnak 14 év házassága ment tönkre most 3-5 év között van az új barátnőjével/feleségével, akivel tavaly szeptemberbe házasodtak össze.

Vele sokkal jobb az élete, a másik csak lehúzta.

2019. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menthető, ha foglalkozol a kapcsolatoddal. Nem zúgtál bele szerintem, csak újdonság. Vele is itt tartanál egy idő után, csak mondom.
2019. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az újdonság varázs amit felcsillant benned. Várj még, próbáld ápolni a kapcsolatodat, csináljatok olyan progikat amiket még az elején, amikor nagy volt a szerelem, és ha teheted tűntesd el az életedből a másik férfit minden téren.

DE! Ha a jelenlegi kapcsolatod szerinted már megromlott, elhidegült stb. akkor lépj ki belőle és nyiss az új felé.

Én egy fellángolás miatt nem hagynám ott a 8 éves kapcsolatomat.

2019. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!