Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok arról a nőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a nőről, aki a szakítás után azon aggódik, ki fog gondoskodni a jövőben a párjáról? A pasi dobta ki őt.

Figyelt kérdés

A férfi szakított a nővel.


A nő dühös.


De azt mondta nekem, hogy közben meg aggódik is, mi lesz a párjával, ki fog törődni a lelkével, meg ki tartja egyben a pasi életét?


Tehát mintha nem is a barátnője lett volna, hanem az anyja, aki úgy érzi, felelős a férfiért, és az ő feladata gondoskodni testi-lelki jól-létéről.


A nő 10 évvel fiatalabb a pasinál, ez is érdekes.



2019. jún. 30. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még szereti a pasit, szeretné, ha a kövi nő boldoggá tenné a kis lelkét.
2019. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszóval ki tudom fejezni, bolond!
2019. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ostoba
2019. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán értelmi fogyatékos a pasi?
2019. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit gondolnék? Szereti. Plusz azt hiszi (és talán igaza van), hogy a csávó lelkivilága nincs rendben.
2019. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretsz, akkor tudod nyugodt szívvel elengedni ha tudod hogy jó sorsa lesz. Vannak akik pont erre az érzésre játszanak rá akkor, amikor azzal fenyegetőznek, hogy öngyilkosságot követnek el vagy kárt tesznek magukban.

Én is ilyen embernek tartom magam, amikor szétmentünk a barátnőmmel 20 éve saját magam kerestem neki albérletet, segítettem költözködni és albérletet kifesteni. Ha ő hagyott volna ott akkor egy szia kíséretében elbúcsúzom.

2019. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!