Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyakorlati tapasztalatokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlati tapasztalatokra van szükségem! Járt már valamelyikőtök Némethi Erika és Gábor elengedés kurzusán? Vagy ha nem is kurzuson, de személyes megbeszélésen?

Figyelt kérdés

Egy nehéz szakításon vagyok túl 1,5 éve, de magát a személyt elengedtem, viszont bizonyos közös szokásainkat, dolgainkat még nem tudtam elengedni.


Láttam Némethi Erika és Gábor Youtube videóit az elengedésről. Járt már valamelyikőtök náluk személyes konzultáción? Hasznos lehet elmenni?


Nehezen hiszem, hogy a videóikon túl bármi hasznos tanácsot tudnak adni, de azért bízom abban, hogy jól esne velük egy beszélgetés. Valamint talán, ha megismerik a helyzetemet, személyre szabottabb tanácsokat tudnak adni.


2019. júl. 21. 21:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Neked kell megtalálni hogy mi az ami neked segít. Senki sem fogja a kezedbe adni az instant megoldást.

Az ő videójaik, adtak egy jó alapot, most kutass tovább hogy mi lenne az ami segít.

(Egyébként nem ők találták fel a spanyolviaszt, ezek a dolgok már réges-rég "fel vannak fedezve". Csak mindig jön valaki aki új köntösbe öltözteti)


F38

2021. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Rendszeresen nézem Erika videóit. Nagyon kedves, csengő-bongó hangja van, olyan Halász Juditos. De nem igazán értek vele egyet, noha jó témákat hoz fel. Úgy érzem, nagyon hűvös maga a nő, mintha nem hinne a szerelemben.

Mond jó dolgokat, de valahogy nem elég együttérző a szenvedő emberekkel kapcsolatban. Nagyon hideg fejjel áll hozzá, és akinek a párja bántóan viselkedik, akkor azt ajánlja, hogy magába keresse a hibákat. Persze lehet, erre van szüksége egyes embereknek, de a lélek nem így működik.

A kurzusán nem voltam, szerintem hasonló, minta az ingyenes videói. Én abban hiszek, hogy személyesen foglalkoznak velem. Nem tudom, ő vállal-e egyéni terápiát. Sok hasonló szakértő van, este, elalvás előtt gyakran hallgatok ilyet.

Van egy hasonló párkapcsolati szakértő hölgy, Ariella Léleksziget néven van a csatornája. Ő személyesen foglalkozott velem, és meg voltam elégedve, sikerült elengednek a volt férjem. Hasonló even működik, mint Erika, de valahogy együttérzőbb, spiris módszereket is alkalmaz, nem olyan száraz.

Király Eszer blogja is jó, szerintem érdemes más szakértőket is nézegetni.

Orvos-Tót Noémi könyveit is ajánlom.


Egyik előttem szóló írta, hogy magukat terápiázzák az előadók. Van benne valami.

2023. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!