Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom szülei nagyon gazdagok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei nagyon gazdagok. Egyszer találkoztam velük és érződött, hogy lenéznek amiért nekem egy átlagon aluli fizetésem van és nincs diplomám. Félek, hogy a barátnőmnek is telebeszélik majd a fejét. Szerintetek hogyan fogadjam el a helyzetet?

Figyelt kérdés

a barátnőm nagyon megértő. Őt nem érdekli a pénz, csak az, hogy szeretjük egymást..

Csomó segítő munkát végez ingyen a sulija mellett és teljesen az ellenkező a mentalitása mint a szüleinek.

De félek, hogy a sok gazdag rokon meg ismerős bebeszéli majd neki, hogy csak a pénzét akarom vagy valami..nem akarom hogy azt érezze hogy kihasználom mert amikor még nem tudtam, hogy ilyen gazdagok akkor is ugyan így szerettem


2019. aug. 26. 10:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Támogatni fogják a lányukat, aki el fogja fogadni a lakást meg az autót meg nyaralást meg diplomát meg ugyanezt majd az unokáknak... Kérdés, hogy neked piszkálni fogja-e ez annyira a csőrödet, hogy vagy lelépj előbb-utóbb, vagy megpróbáld elszakítani őt a szüleitől minimum külföldre, hogy végre kettesben legyetek felnőttek, vagy tiplizel (pláne diploma nélkül) egy hasonló szintért, miközben nem marad időd a párodra, esetleg már gyerekeidre, akik ezért ugyanúgy a nagyinál kötnek ki, aki cserébe jogosan érzi majd úgy, hogy beleszólhat mindenbe.
2019. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#10


Csak az a "bökkenő", hogy neked a családi körülményeid lehetővé tették ezt, neki viszont eleve nem is volt más választása, csak az ami végül lett. Ez az ún. társadalmi igazságtalanságok egyike, amit nem lehet megszüntetni.

2019. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elõbb-utóbb változni fog a barátnõd hozzáállása.
2019. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!