Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srác és lány között barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srác és lány között barátság úgy hogy az egyik kapcsolatban van? Más is féltékeny lenne?

Figyelt kérdés
A barátommal egy pár hónapja vagyunk együtt távkapcsolatban és csak ritkán tudunk találkozni. Mint megtudtam tőle van egy lány barátnője akivel elmondása szerint "barátok" Viszont engem aggaszt ez a dolog. Félek hogy több is lesz köztük ha beszélgetnek egymással. Nem tudom milyen sűrűn beszélnek de elég féltékeny vagyok, nem is tudja mennyire. A lány bele van zúgva és többet akar tőle. De a pasim szerint csak szexre lenne jó másra nem. De nem értem hogy ha nem akar tőle semmit akkor miért kell vele beszélgetni. Ahelyett hogy velem beszélgetne többet és a mi kapcsolatunkat építenénk. Szerintetek van okom a féltékenységre? Csak mert én sem barátkozok más pasikkal. Fogalmam sincs miről beszélgethetnek de nem hinném hogy bármi olyan lenne amit ne tudna velem megbeszélni. :(

2019. aug. 29. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem a barátsággal van a gond, hanem a kapcsolatotokkal. Nincs bizalom köztetek. A távkapcsolatnak meg amúgy sincs semmi értelme.
2019. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

Barátság miért ne lehetne? Nekem is sok lány barátom van, akikkel egymás friendzonejában vagyunk.


Honnan tudod, hogy a lány szerelmes a fiúba? Mert ha így van, úgy már más a helyzet.

2019. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ignis Subdialis ***** válasza:
64%
Szerintem ezt azért gondold át, valóban azt várnád minden párkapcsolatodtól, hogy amint megismer Téged, pattintsa le a baráti körét? Ez nem életszerű. Nem kell ahhoz "dugni akarni", hogy Neked is legyenek barátaid az ellenkező nemből. Kicsit helyre kellene tenned a fogalmakat a fejedben: az emberi kapcsolatoknak tetemes része - bármilyen meglepő - nem a "dugás" körül forog. Az egy egészséges dolog, ha valaki körül vannak barátok. Akár Te is összebarátkozhatnál a lánnyal, hiszen általában az emberek hasonló emberekkel jönnek ki jól, tehát lehet, hogy Ti is megtalálnátok a hangot. Nálunk ez sose volt kérdés, minden kapcsolatomnál összeolvadtak a baráti köreink és szakítás után is megmaradtak körülöttünk a másik által megismert cimborák is. Lazítsál kicsit. Ez az egész belterjes gondolat azért ébredhetett a fejedben, mert jelentős önértékelési deficittel küzdesz. Ez könnyen jár azzal, hogy miközben korlátozottan építesz kapcsolatokat ("én sem barátkozok más pasikkal"), a párodat annyira ki akarod sajátítani, hogy megfosztod a magánéletétől. Igen, párkapcsolatban is joga van az embernek levegőt venni. Ha ennyire erősen frusztrál valami, amiről alig van információd és csak a fantáziád száguld, akkor az egyetlen észszerű reakció, hogy keresel valami önismereti tréninget és ledolgozod azokat a hátráltató dolgokat, amik a társfüggőségedet okozzák.
2019. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!