Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 éve szakítottunk az exemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szakítottunk az exemel De még mindig szerettem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak már komolyan még mindig nagyon hiányzik próbáltam ismerkedni beszélgetni Randizni másokkal. Együtt lenni de nem ment nekem se hogy én még mindig őt szeretem

Neki van már barátnője de bekövetett Instagramon elfogadtam de utána én töröltem és egypár szor ez ment mindig vissza be követett

Most szülinapomkor felköszöntött aminek nagyon örültem de tudom semmit nem jelent nem tudom mit csináljak

Azért már eltelt 3 éve és én meg most sírok ha rá gondolok

Nem tudom verjem a fejem falba vagy akasszam fel magam nem tudom



2019. szept. 18. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Se fel ne akaszd magad,se a fejed ne verd a falba.Egyszerüen tiltsd le mindenhonnan.Ha mindig felbukkan,akkor nem tudsz túllépni rajta.
2019. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Instagram? Követés? Fel-fel bukkan?

A lehető leggyorsabb módja a megszabadulásnak, ha felnősz.

Amíg az instagram meg az így szeretem úgy szeretem teenager gondolkodással próbálsz megoldást találni az érzelmi problémákra, addig nem fog sikerülni. Amíg ebben a korban vagy érzelmileg és intellektuálisan is, addig teljesen mind1 neked, hogy ma Karcsit, holnap meg Józsit szereted. Nem mérvadó.

Szóval elfelejteni így lehet: felnősz, majd elfogadni a helyzetet, s tovább lépsz.

2019. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg újra összejöttök. Ha három év alatt egyikőtök sem lépett túl akkor nem értem mi az akadálya?

Ha esetleg van olyan dolog ami miatt ez lehetetlen akkor viszont tényleg el kell felejteni. Feljebb írták mi a módja.

2019. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat lehet tényleg az lenne a legjobb ha letiltanam úgy csak miatta használtam az Instagramot mert egyedül ott nem volt tiltva
2019. szept. 18. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!