Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi kapcsolatban ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi kapcsolatban ugy fogalmaz hogy ha komolyra fordul a dolog, akkor lehet eddig nem gondolkozott komolyban?

Figyelt kérdés
5honapja vagyunk egyutt a parommal,eddig tervezett hogy egyutt fogunk elni,beszelt is rola,ma megis ugy fogalmazott hogy ha komolyra fordul a dolog..ez engem nagyon meglepett.itt konkretan az osszekoltozesre celzott de ha eddig is szo volt rola akkor mi az a mostani megfogalmazas?vagy lehet hogy a "ha" az az "amikort" jelenti nala?
2019. szept. 30. 19:55
1 2
 11/15 Rockarc ***** válasza:

Kerdezo. Adodik a kerdes, hogy mi van ismerosokkel? Miert nem jarsz emberek koze? A gyereknek is jot tenne a tarsasag. Nem tudom mekkora, de akar egy jatszoter, akar masik szulokkel megtartani egy pizsmapartit, egy csomo mindent ki lehet talakozni, hogy ne szukulj be. Keresd a kitoresi pontokat.


43F

2019. szept. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jatszoterre jarunk de eddig még senkivel nem tudtam beszelgetni az anyukak kozul.baratnoimmel beszeltuk hogy kene mar talalkozni de evente 1x sikerul a tali
2019. okt. 1. 01:00
 13/15 A kérdező kommentje:
Rakerdeztem a paromnal.ugy ertette hogy "egy kapcsolat onnantol szamit komolynak hogy osszekoltozes es gyerek van " elotte csak jarunk
2019. okt. 1. 13:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy a 10 éves párkapcsolatom csak járogatás és nem is lesz komoly mert nem tervezünk gyereket... :D Hagyjuk már ezt a hülyeséget. Az, hogy együtt élnek vagy gyerek van kicsit sem jelent komoly kapcsolatot ha úgy áll hozzá valamelyik fél, hogy nem biztos, hogy vele akar maradni élete végéig.
2019. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"is tudom.2perc utan tudom"


EZt te sem tudhattad 2 perc után. És igen, összeköltözés nélkül csak jártok.

2019. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!