Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiúval barátság extrákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval barátság extrákkal kapcsolatom volt. De én elkezdtem többet érezni iránta. Ezt el is mondtam neki. Ő elég egyértelműen a tudtomra adta, hogy nem akar többet. Szerintetek megéri még így folytatni a barátság extrákkal kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én szeretem őt és nem igazán tudok nemet mondani neki. És nagyon tetszik a külseje is. Viszont elégge furcsán érzem magam most már,hogy ezt tudom,amikor vele vagyok. Ezenkívül nagyon félek, hogy soha nem lesz majd barátom és senkinek sem fogok többre kelleni.

20/L



2019. okt. 26. 15:03
1 2
 11/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
#10 egészkonkrétan leirta a lényeget. Te elhiszel egy tévképzetet -> nem akarsz màst, pedig kéne -> évekig dugni fog a végére nulla önbizalmad lesz.
2019. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
47%

ohh, Gosh! Legyen tartásod!

Fogadjunk, hogy azert szexelgetsz vele meg mindig, mert abban remenykedsz, hogy elobb-utobb megszeret. Nem fog.

Nem tudom, miota tart ez a kapcsolat, deha most nincsenek erzelmei, kesobb sem lesznek.

Te meg itt henteregsz neki, mint egy r*ibanc, amikor szexet akar ott vagy neki. Es csomo mindent felaldozol ezert.

Hagyd a francba! Talalsz te 1000x jobbat is. Olyat, aki mondjuk szeret is. Nem csak hasznal.

Tanulj az en hibambol! 😂😂

2019. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg nemhogy folytatni, de elkezdeni sem. Azért mert tetszik a külseje...

Elmondta, hogy nagyon aranyos lány vagy s tetszel is neki s nem érted, hogy miért nem akar? Nem érted, hogy miért nem tetszel az álag fiúnak?

Meg is válaszoltad a kérdést.

Mert nem azért jövünk össze valakivel, mert jól néz ki és aranyos.

Az alapvető értékeknek s elgondolásoknak kell passzolniuk.

Te szeretnél komoly párkapcsolatot, de nem tudod, hogyan fogj hozzá.

Amíg ezek az értékek, gondolatok s elvárások nincsenek letisztázódva benned, nem is fogsz találni senkit, hiszen nem tudod, hogy mit keresel.

Kérdezed, hogy folytasd-e... nem, számos negatív hatása lesz a lelkivilágodra.

Az egy jó dolog, hogy már megkérdőjeleződött benned az egésznek a létjogosultsága, de nem hiszem, hogy az itt feltett kérsésre adott válaszok fognak segíteni téged.

A pozitív megerősítéseket kiszűröd, a többit pedig szépen ignorálod.

De benned van a fejlődés vágya, s ez jó.

Megfogod tanulni...ha más nem, a saját károdon, szenvedés árán.


24/F

2019. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!