Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Esélytelen ilyen pasikat találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen ilyen pasikat találni?

Figyelt kérdés

Én egy átlagos lánynak mondanám magam, nem vagyok csúnya,elhízott sem.

Viszont normális értékrendem van és hányingert kapok az olyan lányoktól/fiúktól akik állandóan megcsalják a másikat, semmi hűsé, kitartás nincs, hobbik sincsenek csak a bulizás, szex már egyből...

Van még olyan fiú a mai világban akinek a tanulás, hobbik, önmaga fejlesztése és a párkapcsolatban a kölcsönös bizalom meg megbeszélés ha probléma van a fontos?

Mert n úgy látom ilyen normálisak nem igazán vannak, max olyanok akik meg elhízott, ápolatlanok. (Csak azért mondom mert azért fontos a külső)

20L


2019. nov. 3. 21:52
1 2 3 4
 21/31 peca1000 ***** válasza:
56%

Persze!


Hűséges,odaadó, szeressen.


Jó teste is legyen, ès még amiket felsoroltál.


És majd pont egy átlagos lánnyal fog összejönni, egy ilyen pali.


Még a 10/10es csajok is ilyet keresnek, ès a zömüknek össze sem jön.


Akkor mit akarsz te?


Vedd ki a biliből a kezed, add lejjebb az igényeidet, és fogadd el,ami jut, mert soha nem lesz normális kapcsolatod.

2019. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
39%

Van ilyen! 👍🙂

Csak sajnos én túl idős lenne hozzád 😕

48+Ffi

2019. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Én ismerek olyat, aki 10/10 pali és egy egyáltalán nem 10/10 a barátnője mégis szeretik egymást szóval... :)
2019. nov. 3. 23:05
 24/31 anonim ***** válasza:

Van sok olyan, akit keresel, nézelődj!


És ne érd be kevesebbel!

2019. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, persze. Csak a legtöbben már foglaltak.
2019. nov. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Igen van rá esély, mindazonáltal

- mi más érdekeljen egy korodbéli 20-as srácot leginkább mint a buli és a szex? (ettől még nem mindenki akarja az első randin);

- kereslet-kínálat ugyebár... oké, hogy te mit akarsz, de te mit adsz cserébe?

- jó dolog keseregni... bár nem eredményes. Még jobb dolog nyitottnak lenni és mosolyogni a világra, vidámnak lenni és jókedvűnek - na azt már jobban csípik a srácok mint a kesergést, önsajnálatot, követelőzést, negatív kisugárzást.

2019. nov. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
39%
#23 Akkor ott a példa, hogy létezik ilyen. Amúgy nincs ebben semmi különös, egy kislány vagy aki azt várja hogy megmentse őt a szőke herceg a csúnya világtól. Vársz pár évet aztán majd kiderül hogy jön-e valaki aki megfelel.
2019. nov. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Sztem te egyben akarsz egy olyan pasit akiben ez az összes érték meg van de sztem ilyen nincs mert mindenkinek van hibája. Ha tanult okos férfit akarsz magadnak arra sincs semmi garancia hogy nem fog meg csalni attól mert pl van hobbija vagy mert ápolt.
2019. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Attolfüggetlenül megkomolyodhat melletted de tenni kell hogy működjön.
2019. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Jelen! És sajnos fordítva se jobb a helyzet.

A mai fiatal 18-22 közötti lányok, buták, igénytelenek, csalók, hazugok és még sorolhatnám. Semmi értékrend, cél, tanulás, munka vagy hobbi, csak a buta agyatlan hiszti, hogy melyk táskát vegye meg...

Én már kezdem feladni hogy találok egy csinos, kedves, okos lányt ,aki hüséges, értelmes, s van jövőképe.

Üdv egy 22 éves reménytelen srác

2019. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!