Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti együtt lennétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt lennétek olyannal, aki másfél év után is azt mondja hogy a gyereke a legfontosabb? Aki egy előző kapcsolatból visszamaradt gyerek?

Figyelt kérdés
Nem úgy kéne lennie, hogy a párunknak mi legyünk a legfontosabbak, az elsők, és úgy rajongjon értünk mint egy gyerek, hiszen vele élünk, mi ketten vagyunk különleges, és intim viszonyba, és a gyerek nem lesz ott mellett élete végéig, nem ő fogja ápolni ha beteg lesz, majd ha pénz kell csak akkor jön.

#ellenkező nemű #Hozzá teszem #a kapcsolatuk eddig olyan volt mint a szerelmi #csak nemi életet nem éltek #csak együtt aludtak egy ágyba #pedig a gyerek tini #és volt másik ágy #másik szoba is #minden nap itt volt #sokat itt aludt
2019. nov. 9. 23:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%

Másfél év után?

Nekem 10 év után is a gyerekek a fontosabbak, azok már csak ilyenek

De raktam már ki nőt, mert két hónap alatt se tudta / akarta megjegyezni a fiam nevét .


Amúgy meg hülye, dedós dolog, ez a "ki a legfontosabb" kérdés. Nincs rá értelmes válasz. Gründolni

2019. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%

Te lehet kanyarban sem leszel 2 ev mulva, o elete vegeig a gyereke lesz.

A ket gyerekem sajnos nem a ferjemtol van hanem az elozo hazassagombol. Teljesen maskepp szeretem oket, nagyon nagyon igyekszem h egyik fel se erezze hatranyban v megkulonboztetve magat de nem lehet osszehasonlitani a kettot. A gyerek az gyerek, a ferjem remelem meg vagy 50evig a ferjem lesz,de a gyerek a testembol van,eletem vegeig felelosseggel tartozom ertuk. Soha ne kelljen valasztani koztuk mert akkor a gyerekeket valasztom sorry. (Nagyon szeretem a ferjem)

2019. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%

"De mivel a csaj KIZÁRÓLAG anya szerepben van"


PASI

2019. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
76%
Alap, hogy a gyereke a legfontosabb
2019. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Savlekotő ***** válasza:
72%
A kérdező a nevét is levette a kérdésről milyen meglepő..
2019. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk én nem lennék együtt ilyennel aki ezt hangoztatja... Minek? Elég ha annyit mond hogy a gyereke, mindenki tudja mivel jár ez és mit jelent az hogy ő a gyereke. Minek a másiknak mondogatni, hogy ja ő ám "fontosabb" mint te? Aki ilyet csinál az maradjon magának. Vagy megkérdezted tőle ki a "fontosabb"? Mert ha csak úgy magától kezdi el ezt fejtegetni akkor hülye. Azt se kezdem el fejtegetni hogy melyik gyerekem "fontosabb", aki épp beteg vagy a másik. Vagy hogy az anyám vagy a gyerekem. stb. Ezek más-más szerepek. Te se lovagolj ezen hogy ki "fontosabb".
2019. dec. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!