Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy tévedek. Majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tévedek. Majd kijavítanak a szakértők, de az idősebb 45 feletti korosztály miért van elzárkózva a szerelem előtt?

Figyelt kérdés
Fiatalon rengeteg szerelmes párt látni az állomásokon,pályaudvarokon,iskolák folyosóján stb..és amíg fiatalok boldogabbnak is tűnnek. Később miért kell begyepesedni és utálni a szerelmet? Na meg már a mérce is elég nagy felnőtt korban!
2019. nov. 14. 06:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Fiatal vagy idős vagy?

A fiatalt annyira nem érdeklik idősek - Idős

Férfi vagy nő? Férfi ilyet nem kérdez

Iskolák folyosóin? Magányos tanárnő?

Miért?

Nőként neked még nem volt negyvenes nőd.

2019. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ezekre a kérdésekre nem lehet egységes válasz adni, hiszen az egyéni élettörténete mindenkinek kicsit vagy nagy mértékben más.
2019. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
27%

"Az ember akkor lesz szerelmes ha megismeri a másik belső énjét!"

Belsőtől még nem állt fel a f..kam.

( Viszont már lankadt )

2019. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Az idősebb korosztály nem úgy éli meg a szerelmet a külvilág felé mint a fiatalok.


Fura is lenne 40+-osként ölelkezve/csókolózva járni az utcát. Természetesen nem kizárt a szerelem ebben a korban sem, én is voltam az.Kézen fogva jártunk, de nyilvános helyen sosem álltunk meg ölelkezve, csókolózva, sőt, a párom sem fogta meg a fenekem, ami akár huszonéves koromban simán előfordult.


Ettől függetlenül lehet boldog szerelmes bárki ennyi idősen is.

2019. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Persze egy idő után az ember változik, de nem mindenki zárkózik el ettől, hiszen társos lények vagyunk.

Az emberek mindenben különböznek, ezért válogatunk amikor part vagy partnert keresünk.

2019. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

13#

"belsőtől még nem állt fel a"


Külsőtől lehet hogy igen.

De az hol szerelem? Sehol.

Itt viszont a szerelmesekről van szó, amit csak és kizárólag a belső tulajdonságok hoznak elő, férfiból is, nőből is.

A külső max tetszik, vonz, szexre indít. Semmi másra.

2019. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%

"de az idősebb 45 feletti korosztály miért van elzárkózva a szerelem előtt?" - Kérdező, dehogy van, egyszerűen kevésbé van igényünk a kirakatba rakni, legyen az épp az utca vagy a fész...

Szóval az embernek nem a szerelem iránti igénye, hanem az exhibicionizmusa csökken a korral.

55/F

2019. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
23%

19-os. Miért szerinted a szerelem a belsőt takarja? Ne legyél már ennyire naiv. Az ember 90%-ban a külsőbe szerelmes, sőt, lehet hogy 99%-ban. A szerelem vak, azaz pont nem érdekelnek a belső dolgok, nem érdekel ha balhés, beteg, erőszakos stb... A szerelem mozgatórúgója az, hogy közelébe lehetsz egy olyan embernek, akiért majd megveszel szexuálisan. A hab a tortán az, ha ő is így lát.


Ha én egyedülálló lennék, így 40 év felett már nem is akarnék szerelmes lenni, kizárólag ész érvek és a saját elvárásaim alapján választanék. Főleg azért is, mert 40 felett igazán csinos és jó nőt találni, aki egyedülálló, az olyan, mintha tűt keresnél a szénakazalban.


Tovább megyek. Fiatalon egyszerű szerelmesnek lenni, mert akkor igazából mindenki szép és kívánatos (bizonyos keretek között). 40 felett meg már nem annyira, és most még finoman fejeztem ki magam.

2019. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

11-es

35 éves ffi vagyok!

2019. nov. 14. 13:10
 20/25 A kérdező kommentje:

18-as!

Hát nem tudom,hogy vagy vele,de ha nekem külsőre tetszik valaki az csak max szexuálisan vonz,de nem leszek bele szerelmes! A szerelem első látásra sz butaság!Az csak erős vonzalom,szexuális vággyal ötvözve!

40 felett ritka a vonzó nő? Hát szerintem meg nem. Gyönyörű nőket ismerek 48 éveseket is,akik fiatslabbnak tűnnek mint én 35 évesen. A volt exem is 47 éves.. mellettem olyan 30-nak nézett ki!

2019. nov. 14. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!