Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy tévedek. Majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tévedek. Majd kijavítanak a szakértők, de az idősebb 45 feletti korosztály miért van elzárkózva a szerelem előtt?

Figyelt kérdés
Fiatalon rengeteg szerelmes párt látni az állomásokon,pályaudvarokon,iskolák folyosóján stb..és amíg fiatalok boldogabbnak is tűnnek. Később miért kell begyepesedni és utálni a szerelmet? Na meg már a mérce is elég nagy felnőtt korban!
2019. nov. 14. 06:25
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

14-es ne már!

A párom/barátnőm 40 éves volt amikor megismertem. Akárhol és akárhova mentünk,csakis kézenfogva és bárhol leálltunk csókolzuni ha megkívántuk egymást,és mindig rácsaptam a fenekére! Élvezte!

2019. nov. 14. 13:20
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező. Akkor nem egyforma az ízlésünk. Menj már fel az összes mainstream társkereső oldalra, írd be feltételnek hogy 40-50 év, nő. Hát ha te ott találsz csinos nőket, akkor részvétem. Felnőttként leállni úton útfélen nyilvánosság előtt csókolózni meg eléggé gyerekes dolog. Jómagam ebben sem hiszek. Az sem több mint valami szexuális vágy kielégítése. Sőt az is a nevetség csúcsa, hogy a mai negyvenes nők alig néznek ki 30-nak. Egyébként valószínű hogy más az ízlésünk, nekem eléggé magasan van a mérce.
2019. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is azért mert már nem olyan vonzó kinezetuek h megvesszenek értük,de van kivétel.


Ez nekem is feltűnt h idosebbeket nem látok utcan csokolozni meg ilyenek,de ha néha igen akkor nagyon csodalkozok rajta,es azt mondom miért ne,joga van hozza mint a fiatalnak,csak a kozonsegnek nem biztos h jó látni orehedoket akarok ki,vagy nem ebbe nottunk fel.

De amugy fiatalokat se látok annyit smarolni mint 20 évvel ezelőtt.


Az meg azért durva h 40 éves már huzza le a rolót! Hol van még a többi év 80 éves korig? Szerintetek addig mit csinaljon? Vegetaljon? Ne gyertek azzal h éljen hazassagban csaladdal,nem mi denkinek ugy alakul!

Media is azt sugalja h csak a fiatalok körében tombolhat a szerelem.

Az is nagyon igaz h sokan a csalodasok miatt zarkoznak el mert nem birnak tiszta lappal indítani új embernel,dugig vannak serelmekel es nem bíznak a jóban gyanakodnak mindig.

2019. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azért 40 évesen ne temesse már el magat vki!
2019. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

22-es!

Na pont ez a baj amit te csinálsz!

Társkereső oldalak! Oda tudod kik regisztrálnak ugye? És esküszöm,hogy nem akarom őket megbántani,de a társkereső oldalakra csak a maguknak való,elhanyagolt,csúnyácska emberek mennek akik félnek a világba kimozdulni! Magyarul zéró önbizalom sa külsejük miatt! De mégegyszer mondom..távol áll tőlem mindenféle bántás!

De tovább megyek! Én egy közel 4.000 fős településen élek,meglepődnél (szó szerint hatalmasat) ha megmutatnám neked,hogy itt milyen csinos,fiatal 20 éveseket megszégyenítő nők vannak 45 felett! És nem viccelek!!! Tényleg nagyon szépek és csinosak! Ha kell, be is bizonyítanám! Nekem 35 évesen sokkal jobban tetszenek ezek a 46 feletti nők mint a 20-30 közöttiek! Igényesebbek,finomabb az izlésük,komolyabbak! És ellehet velük beszélgetni,kommunikatívabbak..nem nagyképűek!

2019. nov. 14. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!