Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba. De a nyár félő, hogy szétszakít minket. Szerintetek mennyi esélye van a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Nagyon szép, nagyon elbűvölő nő. Nagyon tűzről pattant, karakán csaj. Nem csak a külseje fogott meg, sőt. A lelke tetszik, a lelkébe szerettem bele. Mert nagyon aranyos, kissé gyermeki és végtelenül cuki. De komoly is tud lenni, értetten viselkedni, bölcs meglátásai vannak.


Jó, de nem akarok áradozni, hagyjuk. A lényeg, hogy jön a nyár. Mondhatni, tökéletes alkalom a csajozásra, egy új kapcsolat kibontására. De nem esetében. Mert mikor összerakta a nyarát, engem nem kalkulált bele, még nem volt köztünk semmi. Jelenleg is csak ott tartunk, hogy párszor randiztunk, csók volt a legutolsón.


Szokatlanul betáblázott nyara van. Inkább nem részletezem. Úgy tűnik, hogy az elkövetkező 3 hónapban talán 4-5X tudunk majd csak találkozni. Ez eléggé zavar. Annyira bébi cipőben jár még a viszonyunk, hogy ez a nyár csírájában elfojthatja az egészet. Szétszedhet minket.


És ha végül nem jön össze, akkor kidobott idő lesz ez a nyár ismerkedés terén. De nagyon szeretném, hogy összejöjjön. Tetszem neki, ő pedig nekem nagyon.


2018. jún. 3. 15:32
 1/6 anonim válasza:
82%

Hasonló helyzetben vagyok én is, csak mi találkozni sem tudunk 2 hónapig. De szerintem e miatt ne aggódj. Ha te szereted és ő is szeret téged, akkor nem fog egy pár hét elfojtani semmit. :)

Vannak olyan párok, akik jó ha évente tudnak 4x-5x találkozni... Szóval te még "mázlisabb" is vagy.

Ne aggódj, minden okés lesz.

2018. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%

#1 vagyok.


Azt még hozzá tenném, hogy ha más nem, tudtok beszélgetni Skype-on, Messengeren, Face time-on, Viberen. :)

2018. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És?


Mi 1000km-ről indultunk 2 évvel ezelőtt :) Azaz kb. havi egyszer tudtunk találkozni 5 hónapon keresztül, aztán kijöttem hozzá.

2018. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki akarja, az megoldja, aki meg nem, az talál kifogást. Most szerinted ha egy nyarat nem bír ki ez, ami köztetek van, mi lesz később?
2018. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Igen a jo ido sok ember veret felheviti. Telen kevesebb kapcsolat alakul statisztikak szerint is , a nyariak meg tel elott veget ernek .
2018. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem ha szeret akkor egy nyár az kevés hogy szétszakitson benneteket.
2018. jún. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!