Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem teszitek ki Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem teszitek ki Facebookra, hogy kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Arra nem gondoltok, hogy egy csomó ember feleslegesen reménykedik mert nem tudja, hogy van párotok? Nem gonoszság ez?

2019. nov. 19. 19:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
KI van téve,hogy kapcsolatban vagyok. Ennek ellenére rám írnak a pasik. És ez mi?
2019. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Te se írod ki az adatlapodra, hogy mekkora gyökér vagy.

Azt tudtad, hogy a facebook nem társkereső?

2019. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1: Képzeld hány pasi írna rád, ha nem lenne kirakva!
2019. nov. 19. 19:24
 4/21 Lachesys ***** válasza:
87%
aki egy fb profilt nezegetve remenykedik ahelyett, h ram irna es kiderulne mivan az egy luzer. mit er a remenykedessel es bamulassal? a profilkepem nem fog megszolalni.
2019. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem aki nem az ismerősöm az szinte nem lát semmit.

Teljesen lekorlátoztam.

2019. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%

#2 Attól, hogy nem társkereső még próbálkozhat az ember ott is ha akar. Hányszor van az, hogy nők is vadidegen, helyes pasikat jelölgetnek és reménykednek a faszban, hogy megkapják.


Különben is, manapság Bp-n kívül, meg talán egy-két nagyobb városon kívül, mint esetleg Szeged, Debrecen, a legtöbb város ki van halva. Társkeresőn kár próbálkozni, mert a külsőt nézik nagyon, ha normálisan ír valaki ha nem, nem írnak vissza, mert minek? Ha sehol nem lehet ma ismerkedni, akkor hol ismerkedjen az ember?

Nem mindenki jár például bulizni. Nekem nem a világom.

31 éves vagyok. Sajnos vagy nem sajnos, engem a nők mindig kivettek fiatal koromtól kezdve. Ezért rohadtul visszahúzódó voltam világ életembe. És nincs és nem is volt merszem próbálkozni soha senkinél. Eléggé csendes típus lettem, nem beszélgettem senkivel, így nem is tudom mi a trendi a mai nőknél, miről lehetne igazán jókat beszélgetni. Szerintem nem is lesz ez végett soha senkim.

2019. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
kinevettek*
2019. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Mert van életem, és nem ott élem. Alapjáraton ha valaki szembe jön veled az utcán és neked megtetszik, akkor ő is gonosz mert nem irja ki a homlokára hogy kapcsolata van? Egyébként meg a Facebook nem társ kereső! A Facebookon rengeteg vad idegen van..akiknek a negyede zaklató vagy kattant.. Nekem az miért előnyös ha a páromra is rá találnak hogy rajta keresztűl üzengessenek meg fenyegessenek. Én a lehető legkevesebb információt rakom ki oda.. De azt is úgy hogy ne lássák. Manapság már ezen az oldalon figyelnek meg másokat. Pl munkatársak, főbérlők, főnökök, exek, kattantak, megszállottak..szerintem nem hiányzik ez senki életébe sem.
2019. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kiírva semmi. Nem is ír rám senki, amikor kint volt, hogy egyedülálló, akkor sem írkáltak. Hála égnek!


Amúgy nem is használom. :D

2019. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Na most ha még csak annyira sem ismer, hogy tudja, hogy van párom akkor eleve feleslegesen reménykedik. Illetve ha még csak annyit sem tesz az ügy érdekében, hogy mondjuk rákérdez a dologra akkor reménykedjen egész nyugodtan élete végéig ha ekkora balhere.
2019. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!