Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem teszitek ki Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem teszitek ki Facebookra, hogy kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Arra nem gondoltok, hogy egy csomó ember feleslegesen reménykedik mert nem tudja, hogy van párotok? Nem gonoszság ez?

2019. nov. 19. 19:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A facebook nem társkereső
2019. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs kitéve semmi. Igaz kapcsolatom sincs. Nem ír rám senki. Na de én nem vagyok jónő, meg öreg is vagyok már.
2019. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A Facebook nem társkereső. Semmi köze idegeneknek a maganeletemhez.
2019. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Bonyolult kapcsolatban vok! ;D
2019. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ami nincs, az nem van, ezért miért tenném ki?
2019. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Semmi nincs kint,profilkép sem, ennek ellenére is kapok néha ismeretlenektől jelölést. Azonnal tiltom. A facebook-on ismerősökkel családdal tartom a kapcsolatot, nem fér bele a társkeresés. Még ha egyedülálló is lennék sem ismerkednék ott. Nem ott van a helye, ki tudja milyen hátsó szándék van a jelölése mögött.
2019. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, az hogy valaki "kapcsolatban" van a facebook szerint, megmondom neked kb 30% esélye van, hogy szeretetteljes a kapcsolatban él. Tehát a legtöbbször rossz, nincs szerelem, hiányérzet van az illetőben. Ha egy nagyon jó vonzó személyiség vagy, el tudod csábítani így is :)
2019. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
egyéb okok miatt pl a munkája miatt? legalább is most még nem... az meg a másik hogy jah amúgy egyrészt jó ha tudja az ember hogy valaki már házas pl ha új munkahelyen vagytok azt le vette a gyűrűt (én pl srác létemre alapból nem tudom hordani sokáig mert be dagad az ujjam... mindegy hogy melyik ujjamra rakom... és ahogy néztem sokan igy vannak hogy nem tudják hordani egész nap) és pl bejelölitek egymást a munka miatt meg kíméli a későbbi kínos helyzettől de viszont tényleg mindenkinek a maga dolga (viszont az is elég jó kapcsolat lehet ahol még egy kép sincs kint a párjával....)
2019. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tiniként kiraktam. Aztán volt egy tinikapcsolatom, amikor a lány behisztizett és szakított, aztán újra összejöttünk. Én a hisztikor levettem, hogy kapcsolatban vagyunk és közöltem, hogy többet sosem fogom kirakni.

Azóta egy lánynál sem raktam ki és tartom is magam ehhez. Minimális az infó rólam facén, nem szeretem kipakolni a dolgaim. Ne csámcsogjon rajta senki.

És nem, nem reménykedik senki feleslegesen. Férfi vagyok. Többen próbálkoztak azután, hogy megtudták, hogy kapcsolatban vagyok, mint előtte.


(Amúgy részemről ez az egész akkor fura és szomorú, amikor egyes csajoknál nincs kint, nagyon lávcsiban vannak, miközben a srácokról tudom, hogy azért nem engedik kirakni, hogy velük vannak kapcsolatban, mert több lányt is dugogatnak.)

2019. nov. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én naponta megosztok három, négy cikket, zenét, tréfát.

Egy anyós vicc él elcsodálkozott valaki, hogy lett feleségem?

Na, most ezeknek miért tennék ki ilyen magánügyet?

Mostanában törölték 3,2 milliárd kamu profilt!!!

Azoknak is minek?


Szakítás után is csak áttették saját láthatóságra.

Szánalmas egy dolog, hogy azért lapozgatod, hogy legyen mire verni.

Arra sokkal jobb oldalak vannak.

2019. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!