Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyikőjüket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket válasszam?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz és kellemetlen helyzetben vagyok. 1 éve megismertem egy fiút, akivel csak haveri viszonyban voltam. Neki közben volt barátnője. Megprobalt osszehozni a legjobb barátjával, aki sajnos külföldön van és elerhetetlenek vagyunk egymásnak, hiába erdeklodunk egymás iránt nagyon, egyszerűen lehetetlen összehozni és nagyon fáj tudni, hogy előbb utóbb találni fog valakit külföldön ahol tanul és félek, hogy akkor végleg elveszik a lehetőség, hogy még kialakuljon valami közöttünk. Mindeközben a másik srác szetment a barátnőjével, és elkezdett érdeklődni irántam elég hevesen. És most nem tudom mit csináljak. Egyrészt vonzodom ehhez a fiuhoz, de azt érzem, ha bármikor felbukkanna a barátja mégis, akkor őt választanám.. De ha soha nem keres, akkor elszalasztottam ezzel a fiúval is mindent..

Elég gáz ez a helyzet.


Lehet elég bonyolultan írtam le. Remélem érthető :/


Lehet mindkét fiút hagynom kellene..



2019. dec. 4. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt hagyd, ha valamelyikük iránt tényleg komolyan érdeklődnél, akkor fel se merülne benned ez a dilemma.
2019. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Akihez vonzódsz! Nehéz lehet valakinél érezni ha még nem is találkoztatok. Szerintem egyértelmű!
2019. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Az egyik elérhetetlen, a másik meg búfelejtőnek használna.
2019. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Józsit.
2019. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!