Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudott a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudott a legjobb barátnőm egy ilyen férfival összejönni?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve van a jelenlegi párjával. A barátnőm egyetemet végzett, tanult lány, ezért nem is értem. A párja félig orosz, félig magyar. Nincs nagy végzettsége, és olyan tipikus "bunkónak" néz ki. Kicsit félelmetes is, mert két méter, szakállas, nagydarab pasi, de nem kövér, csak olyan férfias. Barátnőmtől 10 évvel idősebb, a fix munkahelye mellett állandóan maszkol. Van hogy fát vág egész nap munka után hogy több pénze legyen. Régi, konzervatív nevelést kaphatott mert állandóan orosz indulókat és zenéket hallgat, és már túlságosan udvarias. Azt mondta nem is akart magyar nőt mert a legtöbb felszínes, és nem igazán szereti a magyarokat, mert egymással szemben is ellenségesek. Élt kint Oroszországban is, és elmondása szerint teljesen máshogy állnak egymáshoz az emberek. Inkább ukrán és szerb barátai vannak. Féltem barátnőmet ezért. Barátnőm azt mondja, fejezzem be, mert nem bunkó stb aminek én elmondom a párját. Otthon elmondása szerint, minden rendben. Jó az ágyban, kedveskedik, simogatja stb.

Szerintetek?



2019. dec. 8. 11:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
És mivel más országokban kedvesek egymással, ezt szokta meg. Ez kellene hogy a normális legyen mindenhol, itt is. De látod, te is csak a tipikus bunkó magyar vagy, aki a kedvesség mögött is a rosszat akarod keresni. Semmi közöd a barátnőd életéhez, és jegyezd meg, minél többet akarsz beleugatni az életébe, annál hamarabb fogod elveszíteni, mert közölni fogja veled, hogy "koccolhatsz".
2019. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
87%

Ajjaj, hidegben nem öltözik fel úgy ahogy te elvárod, és bírja az alkoholt? Véletlenül nem azt írtad hogy orosz ez a férfi? 😀 Orosz vére van, ez most olyan fura vagy mi? 🙂 úgy látom te mindenhol a hibát keresed, pedig olyan dolgokat is leirtal amik egy magyar pasira mostanság alig jellemző és az a gond hogy nem

jellemző tetszik érteni?? Ez az ember dolgozik, és megint dolgozik hogy legyen pénze, ne máson, a barátnődön élősködjön és te még abba is belekötsz hogy nem öltözik bundába mert te fázol. Féltékeny vagy talán? Vagy magaddal van bajod? Mert a fent leírt férfival így semmi gond nincs.

2019. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%

Agyondícséred a pasit, majd felteszed a kérdést hogy miért szereti.

Hát azért amiket leírtál róla.

2019. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
78%
Orosz, ukrán, balkáni barátaim ezerszer normális abbak, mint a magyarok.
2019. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Látom én vagyok a rossz, pedig eszembe sincs annak lenni! Pusztán nem ilyennek ismertem barátnőmet. Régen bulizott, ivott, flörtölt, nem volt jó neki, hogy milyen cuccai vannak egy pasinak stb most pedig mondta nekem, hogy ezzel a férfival akarja az életét leélni, és gyereket akar tőle. Már célozgat a pasinak arra is, hogy házasság... Tisztára megbolondult. A mai napig elpirulva mosolyog a pasira. Mint egy szerelmes tini, pedig már bőven elmúlt tízenéves... A pasija egyébként elutasít majdnem minden modern cuccot. Barátnőmtől kapott érintős telefont, de nem tudta használni és a régi ütött-kopott nyomógombos telefonját kérte vissza. Ilyen "maradi" a pasija! :D
2019. dec. 8. 13:02
 16/33 anonim ***** válasza:
76%
Itt egyedül te vagy a maradi. A barátnőd felnőtt, normálisan gondolkodik. Te meg megmaradtál a saját kategóriádban, hogy másokban keresed a hibát. De itt látszik, hogy egyedül benned van. Nem az számít hogy milyen cuccai vannak egy pasinak, hogy néz ki, hanem az, hogyan viselkedik a másikkal.
2019. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
71%

Szóval neked (akinek amúgy semmi köze nincs szerintem mások életéhez) az a bajod hogy a tanult, egyetemet végzett barátnőd egy kétkezi munkát végző emberrel jött össze?

"Azt mondta nem is akart magyar nőt mert a legtöbb felszínes, és nem igazán szereti a magyarokat, mert egymással szemben is ellenségesek"

A barátnőddel szerencséje van ezek szerint de rád abszolút illik ez a sztereotípia

2019. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
65%

Jezusom! Ez most komoly?!

Kerdezo, ne turd bele az orrod mas kapcsolataba!

A baratnodnek valoszinuleg elege lett a sznob pasikbol es vegre talalt egy normalisat!

Egy ferfi nem attol lesz ferfi, hogy erintos teloja van!

Szerintem csupan irigy vagy a baratnodre!

Sajnos az ilyen nok miatt mint te, gondoljak a kulfoldiek, hogy a magyarok ellensegesek! Nagyon gaz vagy!

2019. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Lachesys ***** válasza:
83%
leiras alapjan a pasi eleg fonyeremeny. orvosi diplomam lesz, de az ovariumaim sikitananak egy ket meteres fat fureszelo szogletes allkapcsu orosz medvetol 😍😂 ha meg meg udvarias es jol is banik velem miert ne mennek hozza? itt inkabb te vagy a felszines. mitol felted baratnod? hogy lesz egy normalis pasija aki felelossget vallal es meg se tamadjak oket ejszaka?:D kene a frachnak ilyen askalodo baratno mint te...
2019. dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
21%
Vegyétek már észre hogy kamu a kérdés. 😂 Egy kis troll a kérdező a sok birka meg válaszolgat. 😂
2019. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!