Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudott a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudott a legjobb barátnőm egy ilyen férfival összejönni?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve van a jelenlegi párjával. A barátnőm egyetemet végzett, tanult lány, ezért nem is értem. A párja félig orosz, félig magyar. Nincs nagy végzettsége, és olyan tipikus "bunkónak" néz ki. Kicsit félelmetes is, mert két méter, szakállas, nagydarab pasi, de nem kövér, csak olyan férfias. Barátnőmtől 10 évvel idősebb, a fix munkahelye mellett állandóan maszkol. Van hogy fát vág egész nap munka után hogy több pénze legyen. Régi, konzervatív nevelést kaphatott mert állandóan orosz indulókat és zenéket hallgat, és már túlságosan udvarias. Azt mondta nem is akart magyar nőt mert a legtöbb felszínes, és nem igazán szereti a magyarokat, mert egymással szemben is ellenségesek. Élt kint Oroszországban is, és elmondása szerint teljesen máshogy állnak egymáshoz az emberek. Inkább ukrán és szerb barátai vannak. Féltem barátnőmet ezért. Barátnőm azt mondja, fejezzem be, mert nem bunkó stb aminek én elmondom a párját. Otthon elmondása szerint, minden rendben. Jó az ágyban, kedveskedik, simogatja stb.

Szerintetek?



2019. dec. 8. 11:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
50%

#20

En viszont nagyon unom azokat a birkakat, akik minden egyes kerdeshez azt irjak, hogy kamu..

2019. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ez egy álompasi a leírás alapján :)
2019. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem ilyen volt barátnőm mint ahogy elmondtam! Mindig érdekelte, hogy egy pasinak minél újabb dolgai legyenek, közben ennek a pasinak pont régi (orosz) időkből maradt bögréi, tányérai, ruhái stb vannak. Most pedig minden áron azon van, hogy ez a férfi teherbe ejtse. Hatalmasat változott, és hiába mondom neki ezeket, nem érdekli... Hát akkor legyen boldog vele...
2019. dec. 8. 13:53
 24/33 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy 2 méter magas, szakállas és nagydarab. Egyébként a magyar nőkkel kapcsolatban igaza van, és a leírás alapján semmi rosszat nem látok benne.
2019. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Lachesys ***** válasza:
81%
kb mintha teged jobban zavarna h nem egy "trendi" pasija van mint ot. lehet rajott a trendiseg semmit sem jelent:)
2019. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ilyen a szerelem. Te sose voltál még szerelmes?
2019. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
61%

Egy rossz dolgot nem írtál erről a pasiról.

Az egyetlen, ami aggasztana, hogy 10 évvel idősebb. Nálam ez sok lenne, de ha a barátnődnél nem az, akkor semmi probléma nincs a pasijával.

Igen, megváltozott a barátnőd. A jó irányba.

22L

2019. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
79%

Ja, akkor ertem. Teged az zavar, hogy a baratnod, akivel regen egyutt jartatok az ejszakaba, most megkomolyodott es boldog parkapcsolata van, nem pedig faszrol faszra ugral. O megvaltozott, teged ez idegesit.

Nekem is volt ilyen baratom; addig amig nem voltak fix kapcsolataim, orult, de amint lett normalis parkapcsolatom, megvadolt, hogy besavanyodtam es a tobbi. Azota nem baratom az illeto, kerulom ot mint a pestist. :)

2019. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
80%
Regen erdekelte, hogy a pasinak minel ujabb dolgai legyenek..tehat ha jol ertem a baratnod megkomolyolyodott, es talalt egy olyan csavot, akivel heterokent meg en is osszejonnek bazzeg, te meg megragadtal tovabbra is az eretlen, felszines, faxtol faxra ugralason, es teged ez zavar. Szerintem te irigy vagy, es primitiv, nem lennek meglepve, ha megunna, es lekoptatna.
2019. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
61%

Na végre! Egy szimpatikus orosz.

A barátnőd boldog, te meg maradtál a régi felszínes pitca, telefon, még miken mérdéd a férfit.

Ne add fel, hátha neked is jön valaki, egyszer!

2019. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!