Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha létezik az a dolog, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létezik az a dolog, hogy sors, akkor mi a fenének ad viszonzatlan szerelmeket, ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Egy elméleti kérdés, bár ha valakit érint, mint például engem is, annak van gyakorlati tapasztalata is ebben a rémes dologban.
2019. dec. 12. 18:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés, kedves kérdező :(

Én is szoktam időnként nagyon magányosnak érezni magam, és sokszor elkap az érzés, hogy talán én erre az egész párkapcsolatosdi dologra képtelen vagyok, örökre egyedül fogok maradni.

Sajnos nekem az a bajom, hogy "apakomplexusom" van, és jellemzően nálam minimum 20 évvel idősebb férfiakba leszek szerelmes.

De próbálok inkább pozitív dolgokra koncentrálni, mindenki életében vannak nehézségek. Hamarosan pl. lesz megint cicám, hogy legyen kit babusgatni :D Aztán igyekszem sokat beleadni a munkámba, és kellemes, békés életet élni. Ha nem találok párt magamnak, idővel szeretnék majd örökbefogadni. Valami majd csak lesz, fel a fejjel, és próbálj meg minél többet társaságba járni, ismerkedni :)


26/N (9-es válaszoló voltam)

2019. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#11: párt szeretnél majd örökbefogadni? 🙂
2019. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ja és ha van rá lehetőséged, egy jó terapeuta talán tudna valamit segíteni. Nekem sajnos nincs rá jelenleg pénzem :(

Amúgy van róla valami sejtésed, hogy nálad milyen okok indokolhatják az eddigi sikertelenséget?


26/N (ismét 9-es voltam)

2019. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Reminder:

Családot szeretnék valamilyen formában :) Szerintem ez egy természetes emberi vágy. Halálomig egyedül élni azért egy kicsit magányos lenne...

De ezt ne úgy értsd, hogy most azonnal esküvőt meg terhességet szeretnék. Az örökbefogadást olyan 40 éves

korom körül gondolnám.


(9-es)

2019. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Reminder:

* ja és kimaradt, de természetesen ha találnék egy párt, akkor nyilván tőle szeretnék majd gyereket. De ha ő nem szeretne, azt is elfogadnám.

2019. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondolod úgy, hogy a gonosz Sors bácsi vagy néni (Esetleg Soros?LOL) üldögél egy hokedlin és azon agyal, hogyan tudna egyeseket megszívatni? Ennél azért kommplexebb világképpel is rendelkezhetnél....
2019. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, Soros Gyuri pénzel, hogy eláruljam a hazámat, elég keményen, havonta küldi a milliókat, még anno a Gyurcsány szervezett be... :D Viccet félretéve, nyilván mindenki a saját sorsának a kovácsa, csak én próbáltam eddig a jóért küzdeni, csak hangyányit belefáradtam már.


64%-os, hát gyerekkorom óta valahogy nincs szerencsém az életbe, valami hiba mindig akad a rendszerben.

2019. dec. 12. 20:39
 18/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Nekem éveken át olyan barátnőim voltak, hogy valahogy mindegyikkel 3 hónap után szétmentünk, de ez pontosan 3 hónap volt, többször egymás után és marhára nem értettem mi van. Nagyon érdekes volt, aztán volt egy olyan eset, amikor 3 hónap múlva szünetet kért a csaj, akkor már ugyan 4 hónap után szakítottunk, de volt egy kis elmozdulás és rengeteget olvastam a neten kapcsolatokról, nőkről, pszichológiai könyveket, kapcsolat elemzéseket, fórumokat, párkapcsolati problémákról is és rájöttem, hogy nem értek a nőkhöz, eddig semmit sem tudtam róluk, sem a kapcsolatokról.

Tehát az az értelme, hogy fejleszd magad és ismerd fel a hibáidat, aztán oldd meg. Onnantól kezdve minden megváltozik.

2019. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tanuld meg, mit cseszel el, amikor rossz döntést hozol. Amikor rosszul választasz. Amikor egy illúzióban élsz.

Mondjuk, beleszeretsz valakibe, akibe nem kéne. Nyilván az érzéseknek parancsolni nem lehet sajnos, de uralni őket meg lehet tanulni. Vagy mondjuk belemész egy szeretői viszonyba, holott érzed, hogy rosszul fogsz járni. Először csak köveket kapsz, aztán téglát az arcodba, amíg észre nem veszed, hogy ez így rohadtul nem ok. Ezek mind a saját döntéseid következményei. Te választod ezeket az utakat, és csak te tudsz letérni róluk.

Akkor is igaz ez, mikor valakit nagyon szeretnél az életedbe, aki nem oda való. Úgyis elveszíted, mert nem való hozzád, nem illik bele a képbe.

2019. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!