Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek a nappali leszólításos ismerkedésről? Szerintetek az emberek mekkora része meri megcsinálni?

Figyelt kérdés
Szóval ha mész az utcán vagy épp egy buszmegállóban várakozol és meglátsz valakit aki megtetszik akkor oda mész hozzá.Mit gondoltok róla?
2019. dec. 22. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Volt egy kutatás, hogy ez még mindig jobb esélyekkel kecsegtet, mint a Tinder.
2019. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sokan meg merik csinálni, csak kicsi az esély, hogy bejön. Ha van gyomrod hozzá, 100 ból 1 nő lehet igent mond neked ismeretlenül is, de az is csak egy randi, nem fox kapcsolat lenne. Átlagban 5 randiból meg 1 ha bejön, hogy van folytatás. Tapasztalataim szerint.
2019. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A tindertől minden jobb, a netestől minden jobb. Voplt 3 egyéjszakásom tinderről, de kapcsolat semmi. Akik ott vannak fent, azok olyanok is, lim lom komolytalan emberkék.
2019. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#1: [link]


Makronóm vélemény résznél írja.

2019. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

a nők felső 78 százaléka pedig a férfiak felső 20 százalékáért verseng.


Így tehát a nők több mint háromnegyede a férfiak egy szűk, legfelső csoportjához igyekszik közel kerülni, ezért kényszerül a férfiak maradék 80 (!) százaléka egy nagyon kis női csoporttal beérni. Nem véletlen, hogy a legtöbb férfit senki sem kedveli az alkalmazásban.


Igen, ez egy fix és bizonyított tény máshol is sikerült ezt bebizonyítani. Ezért a legtöbb tinderes nő pár hét alatt lejön az alkalmazásról, akik nem kapták meg a férfiak felső 20%-át és a való életben összejönnek egy átlagos pasassal. Ez a net átka. Aki ott van, meg is érdemli, hogy húspiacra szánják.

2019. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nincs túl jó véleményem az utcán leszólítós ismerkedésről, mert általában az idiótáknak van akkora önbizalma ahhoz, hogy rá sem néztem, de odajön, hogy tetszem neki.

Pozitív eset egyszer volt, sokáig szemeztünk a metrón, és randi lett belőle.

2019. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ahhoz ránézned, minek? A férfi dönt, ő választ és kész. Ti nők csak sodrótok az árral. Ez az élet rendje.
2019. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Én már eldöntöttem, hogy ha látok egy nekem tetsző lányt, akkor oda megyek hozzá, és leszólítom. Ezt 1-2 hónapja határoztam el, de azóta se láttam olyat, aki nekem tetszene.
2019. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"A férfi dönt, ő választ és kész. "


A férfi jelzi a szándékát, amit a nő vagy elfogad vagy nem. Mindegy, ki teszi meg az első lépést, kapcsolat csak akkor lesz, ha mindketten igent mondanak. Ügyes nő úgy szedi fel a pasikat, hogy azok azt hiszik, hogy fordítva történt.

Nagy vonalakban viszont igaz, hogy a férfiaknak olyan szempontból könnyebb a dolguk, hogy csak olyannál próbálkoznak, aki bejön nekik, míg a nőknek a számukra nem vonzó férfiak "zaklatásával" is kezdeniük kell valamit.

2019. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogy nézel ki
2019. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!