Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tanítanak nekünk ezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanítanak nekünk ezek az élettörténetek az ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy srác, aki alapvetően elég jó családban született. Iskolás éveiben nem érdekelte a bulizás, hanem csendes, visszahúzódó volt, mialatt az osztálytársnői fenekét a nagyszájú, cigizős fiúk fogdosták. Mikor elkezdett ismerkedni, akkor illedelmes, tisztelettudó volt a nőkkel. Nem sütött el szexuális poénokat, sőt bocsánatot is kért a lányoktól, ha megbántotta őket. A nők azt mondták, hogy nagyon rendes srác, de többségük azt mondta, hogy nem szeretne többet. Sosem vágyott egyéjszakás kalandokra, hanem egy szeretetteljes, komoly párkapcsolatot szeretett volna, amiben őszintén szerethet egy nőt, aki viszonozza. De ez sajnos nem igen akart összejönni... Volt egy 3 hetes kapcsolata, de a nő dobta, mondván, hogy unalmas. 25 éves, és még szűz...


Most nézzünk egy másik történetet, de egyúttal egy valódi személlyel, aki tényleg létezett:


Eazy-E (eredeti nevén: Eric Lynn Wright) Amerika egyik legveszélyesebb településén, Comptonban született. Az iskolából kirúgták, és ahelyett, hogy tisztességes életet kezdett volna el élni, kábítószert kezdett el árulni. Később ezzel felhagyott, de továbbra sem lett "jófiú", mert néhány sráccal megalapította az N.W.A. nevű gengszter rap bandát. Az együttes botrányairól, durva, szókimondó szövegeiről volt híres. A zenekart kikiáltották "a világ legveszélyesebb bandájának". Hogy Eazy mennyire "tisztelte" a nőket, azt "megcsodálhatjuk" az általa énekelt dalokban, illetve a "Straight Outta Compton" című életrajzi filmben.


Az eredmény: Megszámlálhatatlanul sok nővel lefeküdt, 5 különböző nőtől volt gyereke. Soha nem voltak gondjai az ismerkedéssel.


Mire tanítanak minket ezek a történetek?


2019. máj. 27. 22:27
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
86%

Nekem két dolgot.

1. Sose lesz csajod, ha nem mersz odalépni és megszólítani.

2. Egy incel is ugyanazt gondolja a nőkről, mint egy mocskos ösztönállat, csak gyáva is mellé.

2019. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%

Ha csak pallérozni akarod a bőrös lándzsát, akkor jobb ha nyomulsz vagy bekerülsz az alvilági körökbe. (amúgy a történet ott kifogásolható igen erősen, hogy egy gengsztert emeltél ki akik azért masszívan benne vannak a drog-prostitúció duóban, ami értelem szerűen azt jelenti, hogy nő lesz bőven, ki önként, ki a függőségét megfizetve, ki szexrabszolgaságba hajtva)


A kérdés az mit akarsz? Mire vadászol? Gilisztát nagy eséllyel egy panel előtti zöld területen is ki tudsz kaparni magadnak. Nem kell hozzá erdőbe se menned. Ha egy vadkant akarsz zsákmányolni... ahhoz viszont nem lesz elég, ha úgy kapirgálsz mint egy kiskakas.

Neked kell belőnöd mit akarsz. Nőt nem lehetetlen szerezni. Szexre. De ha értékrendet akarsz, tartást akarsz, partnert akarsz... akkor válogatnod kell neked is.

2019. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
11%

Az első esetében nem kell feltételezni semmit sem. Mert ez valós példa. Ez a leírás pontról-pontra igaz rám, azzal a különbséggel, hogy 22 éves vagyok és nem három hetes kapcsolatom volt, hanem csak egy viszonyom, amiben szám szerint kétszer szexeltem. De minden más tökéletesen illik rám.


Legalább is illett. Mert az utóbbi időben elhatározam, hogy olyanná válok majd mind Eazy-E (akinek a zenéit mellesleg mindig is szerettem). Mivel az első esetet kipróbáltam és nem működik, ezért felhagyok vele.

Ha valamit kipróbálunk, de nem működik, akkor változtatnunk kell valamin, ennyi.

2019. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
94%
Olyan példákat válogatsz össze, ami a te felvetésedet igazolja. A kérdésed azt tanítja, hogy az önigazolás és önbecsapás csodákra képes.
2019. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem. Ha szerinted ennyire egyértelmű a képlet, akkor miért nem úgy mész oda a csajokhoz, hogy köszönés helyett arcon köpöd és leku.rvázod?
2019. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

@Aswad05


Nem hiába hoztam Ezay-t példának, mert ő az én életemre is hatással volt.


Kérdés persze, hogy mennyire követendő példa, hiszen nincs mit tagadni, ő gengszter volt (plusz a végén elég felelőtlen volt, ezért is halt meg fiatalon). De ő eleve olyan környezetben nőtt fel, ahol lehetősége volt azzá válni, aki lett.


Ha nem is válik tehát valaki olyanná pontosan, mint ő, erőt lehet meríteni a stílusából.


----


A történetek tanulsága egyébként számomra az, hogy nagyon rendes, jó fiúként nem lehet haladni 1-ről a 2-re. Aki azt mondja, hogy igen, az hülye. Paradox módon rosszfiúként sosincs nőhiány.

2019. máj. 27. 23:00
 7/56 anonim ***** válasza:
0%

#6


Ezeket mondom már én is mióta, de senki nem érti meg.

Ez nem csak a csajozásban van egyébként így, hanem a bankvilágban, pénzügyi rendszerben, gazdaságban, politikában és még számos egyéb helyen.


Ez pedig arra vezethető vissza, hogy amióta a világot a judeo-kereszténység irányítja, azóta a káini-modell szerint szerveződik a társadalom.

[link]


És ameddig ez fogja meghatározni a világot, addig Gresham-törvénye szerint két szembenálló fél közül mindig az erkölcsileg alacsonyabb szintű fog győztesként kikerülni.

2019. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a 2 példának mi köze van egymáshoz?

A "szex" nem jár senkinek, meg kell dolgozni érte. A szexiség sohasem attól függött, hogy valaki "rendes".

2019. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
82%
Újra megkérdezem. Ha szerinted annak van nője, aki bunkó, aki rendes, az szűzien hal meg, akkor miért nem leszel egyszerűen te is bunkó? Annyira lúzer vagy, hogy segítség nélkül ez se megy? Adjak órákat?
2019. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
8%

#9


Mert vannak olyan emberek akiknek a jófejség egyszerűen a génjeikbe van kódolva és ha akarnának sem tudnának bunkók lenni. Ők a mártírok. Az ő áldozatuk garantálja a bunkók boldogságát, az ő vérük mossa tisztára azt a helyhet, melyből az alfahímek vedelik az illatos italokat.

2019. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!