Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek a nappali leszólításos ismerkedésről? Szerintetek az emberek mekkora része meri megcsinálni?

Figyelt kérdés
Szóval ha mész az utcán vagy épp egy buszmegállóban várakozol és meglátsz valakit aki megtetszik akkor oda mész hozzá.Mit gondoltok róla?
2019. dec. 22. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen régebben hogy nagyon észrevettük egymást a buszon, és leszállt az én megállómnál és megkérdezte merre megyek elkísérhet e.
2019. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne, nem volt ilyenben részem.
2019. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Engem mindig leszolitanak engem ez nagyon fél idegesít amúgy utalom az ilyeneket.
2019. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az ilyenek miatt járnak a lányok kabát/pulcsi/nadrág zsebben szorongatott kulcscsomókkal...
2019. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!