Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez valami jatszmazas? 30 asok

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami jatszmazas? 30 asok

Figyelt kérdés

Szoval ket ember bejon egymasnak (de ilyen nagyon intenziven, melyen) de meg nincsenek egyutt, csak tombol a kemia. A kemia elott, ha uzenetet valtottak munkaugyben azonnal visszairtak egymasnak, de amiota van a kemia olyan mintha ez valami jatszmazas lenne (tobbet kozott).

Tehat valakinek irsz egy uzit, total semleges uzenet egyebkent, semmi flortoles nincs benne, csak egy dolog elmagyarazasa amire tul sokat nem is lehet valaszolni mert tenykozles volt. Pontosan tudom h raert, a kezeben volt a teloja amikor kuldtem neki, es nem igazan vartam valaszt mert nehez es barmit is mondani. A lenyeg h 7!!!! oraval kesobb amikor mar el is felejtettem, hogy kuldtem neki sms-t visszair mosollyellel hogy “ok:-) Ez normalis??? Ezt kapasbol leokezhatta volna egy masodperccel kesobb minek kell ehhez 7 orat varni???

Ez valami pasi jatszma?


En a no vagyok, mindketten 30 on felul


2019. dec. 27. 23:44
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
0%
Nem, ez nem pasi jàtszma, ez csak egy agyfaszos, unatkozó frici.
2019. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Ok:-)
2019. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Brrrrrrrrrrrrr
2019. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
Van aki néha nem búlja a telóját állandóan.
2019. dec. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Jaj, de sokat gondolsz bele te ebbe. Koppanni fogsz.

Attol, hogy megdugna talan, nem azt jelenti, hogy tovabb akarna menni. Es o latja rajtad, hogy utana nem allnal le, mert ra vagy kattanva.

2019. dec. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Levette, hogy egy tapadós, éretlen pitsa vagy. :D És senkije sem vagy neki, hogy beoszd az idejét, csak mondom.
2019. dec. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Ti nők elvárjátok a férfiaktól a játszmázást, és ti is mindig játszmáztok. Ha a pasas továbbra is mindig mindenre azonnal és normálisan visszaírna, unalmassá válna számodra, és talán már ki is dobtad volna. A másik lehetőség, hogy csak dugni kellettél neki.
2019. dec. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3%
Nincs mindenki hozzánőve az internethez, főleg ünnepek idején...
2019. dec. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

Semmi játszmázás nincs ebben, egyszerűen te vagy annyira idióta, hogy már látod magad fehér menyasszonyi ruhában,mert a kollegád küld 1 üzenetet.


Amúgy meg le se sz@r. 7 óra múltán se írt 1 mondatot se, csak két betűt. Szerintem ne zaklasd, ne írkálj neki, mert bohócot csinálsz magadból.

2019. dec. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként miből gondolod, hogy bejöttök egymásnak? Milyen jeleit adja? Van ennek egyáltalán bármi jele, vagy az ilyen kétbetűs üzenetekre gondolod, hogy jelek?
2019. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!