Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez valami jatszmazas? 30 asok

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami jatszmazas? 30 asok

Figyelt kérdés

Szoval ket ember bejon egymasnak (de ilyen nagyon intenziven, melyen) de meg nincsenek egyutt, csak tombol a kemia. A kemia elott, ha uzenetet valtottak munkaugyben azonnal visszairtak egymasnak, de amiota van a kemia olyan mintha ez valami jatszmazas lenne (tobbet kozott).

Tehat valakinek irsz egy uzit, total semleges uzenet egyebkent, semmi flortoles nincs benne, csak egy dolog elmagyarazasa amire tul sokat nem is lehet valaszolni mert tenykozles volt. Pontosan tudom h raert, a kezeben volt a teloja amikor kuldtem neki, es nem igazan vartam valaszt mert nehez es barmit is mondani. A lenyeg h 7!!!! oraval kesobb amikor mar el is felejtettem, hogy kuldtem neki sms-t visszair mosollyellel hogy “ok:-) Ez normalis??? Ezt kapasbol leokezhatta volna egy masodperccel kesobb minek kell ehhez 7 orat varni???

Ez valami pasi jatszma?


En a no vagyok, mindketten 30 on felul


2019. dec. 27. 23:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem, Csak téged érdekel ő, ezért izgulsz. Őt meg te valószínűleg nem, csak tényleges munkatársnak lát, akinek ráér írni. Pl. vendégségben vagy ha vannak nála, főleg, ha ott rákattan egy kisgyerek...más se biztos, hogy visszaír. Nem mindenki csak egymagában unatkozik egész nap, hogy ráérjen ezen agyalni és izgulni
2019. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
mindenki játszmázik sajna
2019. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12-es en nem. Totalis idohuzas es jatszmazni teljesen felesleges.
2019. dec. 29. 17:35
 14/21 anonim ***** válasza:
Mi értelme a játszmázásnak egyébként? Ha függetlenek vagytok, akkor nem egyszerűbb randiznotok, aztán majd kiderül, összeilletek-e?
2019. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem pittyen a telóm sms-re sokszor csak másnap veszem észre.

Ha nem igényelt választ, akkor semmi játszmát nem látok.

2019. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Utolso: akkor irtam neki amikor eppen elhagytuk az irodat en pedig mar a kocsiban ultem-egyebkent is es van nove a telefonjara, de ilyen egesz elkepeszto modon. Telefon nelkul meg sosem lattam, nem vicce. Szoval egy pasi aki folyton a telojan log kap egy tok semlges uzenetet amiben csak kvazi elmagyarazom, hogy miert mondtam valamit 5 perccel azelott, es se kerdest nem tettem fel, es reakciot nem igenyelt...megis 7 oraval kesobb valaszol. Ha olyan lenne aki nem a telefonjan el az is furcsa lenne de igy kimondottan erdekes. Tehat egy biztos: abszolut szandekos volt a kesoi uzenet, mondjuk eppen reagalnia sem kellett volna ra, de az “ok”-t egy masodperccel kesobb is elkuldhette volna nem 7 ora kivaratas utan. En 7 ora alatt azt is elfelejtem ha valaki irt nekem:-))))
2019. dec. 29. 18:39
 17/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
52%
Egyetértek a #7-es hozzászólóval. Ha mindig mindenre azonnal reagálunk, az ellenszenvet fog kiváltani belőletek, nőkből, és egyébként én magam sem értem, hogy miért, de mindegy is. A lényeg, hogy szívesebben reagálok havernak, barátnak azonnal, ha írnak, mint egy random nőnek, aki azonnal elmebetegnek könyvel el, ha netán pár másodpercen belül visszaírok. Különben sem érek rá nagyon napközben, bár elég sűrűn ránézek a mobilomra, mert csomó applikációban be van állítva az értesítés funkció is.
2019. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Egy tényközlésre mégis mi a retkes lóphaszért kellene kezét lábát törnie ahhoz, hogy szintidőn belül válaszoljon?
2019. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy bejössz neki? Biztos, hogy ez így van?
2019. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
18-as, a kerdes az hogy miert nem tud azonnal regalni, miert reagal 7 oraval kesobb valamire, amit latott 7 oraval korabban es ennyit siman tudott volna ra valaszolni is akkor:-)
2019. dec. 29. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!