Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez valami jatszmazas? 30 asok

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami jatszmazas? 30 asok

Figyelt kérdés

Szoval ket ember bejon egymasnak (de ilyen nagyon intenziven, melyen) de meg nincsenek egyutt, csak tombol a kemia. A kemia elott, ha uzenetet valtottak munkaugyben azonnal visszairtak egymasnak, de amiota van a kemia olyan mintha ez valami jatszmazas lenne (tobbet kozott).

Tehat valakinek irsz egy uzit, total semleges uzenet egyebkent, semmi flortoles nincs benne, csak egy dolog elmagyarazasa amire tul sokat nem is lehet valaszolni mert tenykozles volt. Pontosan tudom h raert, a kezeben volt a teloja amikor kuldtem neki, es nem igazan vartam valaszt mert nehez es barmit is mondani. A lenyeg h 7!!!! oraval kesobb amikor mar el is felejtettem, hogy kuldtem neki sms-t visszair mosollyellel hogy “ok:-) Ez normalis??? Ezt kapasbol leokezhatta volna egy masodperccel kesobb minek kell ehhez 7 orat varni???

Ez valami pasi jatszma?


En a no vagyok, mindketten 30 on felul


2019. dec. 27. 23:44
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

17-es Ezzel valamelyest egyetertek, amikor valami fontosat irtam neki akkor azonnal kb 10 masodpercen belul reagal es mindig az volt az erzesem, hogy ez egy kicsit furcsa- tehat elkuldom az uzenetet mondjuk 08:30-kor a valasz 08:31 erkezik. Nem vicc mindig ez van. Akarmilyen uzenetet kuldtem neki mindig azonnal reagal, tehat igy egybol. A mostani sms-em inkabb elmagyarzasa volt annak, hogy miert mondtam valamit es hogy azt a valamit nem szemelyeskedesnek szantam magyarul amit mondtam annak hozza nincs koze, csak a munkahoz valo hozzaallasomhoz. Ezt azert kellett neki leirnom mert iszonyat sertodekeny, es hallottam a hangjan h tokre megvolt sertve amikor ezt mondtam, szoval 5 perccel kesobb muszaj volt uzennem neki kulonben total magara vette volna. Nyilvan nem irhattam semmi “olyat”, flortoles meg miegyeb, szoval sima tenykozlesnek irtam.


Masfel ev alatt ket uzimre nem valaszolt mert meg volt sertodve, szoval szeretem az ilyeneket megelozni. Erre igazsagszerint azt sem tudom, hogy miert valaszolt, de inkabb az zavar, h miert vart vele eddig.


Nezd, en ertem hogy sok no azt hiszi hogy a pasi nem normalis ha egy percen belul valaszol, de en ertekelem az ilyet mert okyankor tudom, hogy nincs jatszmazas, hanem felnottek kommunikalnak. Tehat nincs ez a “oke orakat varok a valasszal es akkor nem tunok needy-nek, meg addig majd ugyis csak ram gondol, meg tegyunk ugy mintha allatira nem is erdekelne mikozben de” en az ilyesmitol agyfaszt kapok mert total egyertelmu, masreszt szerintem erett ferfiak nem szorakoznak ilyesmivel ez inkabb a gyerekes pasik sajatja.

2019. dec. 29. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!