Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nekem szégyen vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem szégyen vagy a lánynak hogy felszínes?

Figyelt kérdés

3-4 találkozás után visszautasított a lány. És valószínűleg azért mert nem sok tapasztalatom van a lányoknak, meg nem feküdtünk még le ennyi idő után. Erre utólag jöttem rá, ahogy gondolkodtam hogy ő szexelni akart volna már. De most komolyan ez ekkora baj? Ennyire gyorsan kéne haladni, vagy ő túl felszínes? Szerintem ha tényleg bejöttem volna neki akkor ez nem lett volna gond, jól gondolom?

Jó mondjuk már 23 éves vagyok, lehet többet várt tőlem ennyi idősen, de akkor is fura.


2019. dec. 31. 11:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
5-ös. De igen. Itt nem egy randon lányról van szó, hanem akivel randizgatott. A lány engedte volna hogy megpakolja, ez a szerencsétlen meg elszaladt. Egy ilyennel mit kezdjen egy nő?
2019. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Azt mondod valószínűleg..

Ez nem a szexről szól, nem látott benned potenciális partnert; ennek számtalan oka lehet. Eltérő habitus, érdeklődés, és igen a vonzalom hiánya is.

Nem illettetek össze, ebből nem kell messzemenő következtetéseket levonni.

2019. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

mit kell kombinálni a semmire? mondott is valamit, vagy csak tényleg annyi történt, hogy elég is volt az ismerkedésből három randi veled

honnan szedted, hogy azért, mert nem szexeltetek?

ha valakinek nem jössz be, akkor ez van, nem kell feleslegesen kombinálni

nem, nem felszínes és hogy jön ide az a szó, hogy szégyen?

2019. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azt gondolhatta hogy nem gondolod komolyan a dolgot. Manapság minden pasi a második alkalommal már szexelni akar. Jó esetben csak a másodikon. Én is meglepodok ha valaki nem próbálkozik. És általában aztán ki is derült hogy azért mert még se jöttem be neki. Lehet hogy ez a lány is ehhez volt szokva és azt hitte nem akarsz tőle semmit, nem is tetszik.
2019. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

3-4 találkozó után már lehet érezni, hogy ebből lesz valami vagy nem. Valószínűleg, ő úgy érezte, hogy nem. Azt mi sajnos nem tudhatjuk biztosra, mi miatt.


De egyébként nem kizárt, hogy a szex is közrejátszott. Pontosabban az, hogy ilyen kis málé vagy.

19 évesen randiztam egy velem egykorú, 0 tapasztalattal rendelkező sráccal. Kínos volt az egész az elejétől kezdve, a kezemet se merte megfogni 2 találkozó után... Egyáltalán nem arról van szó, hogy már a bugyimat kellett volna lerángassa, de egyáltalán nem volt udvarlás feelingje a randiknak. Nem volt szikra, semmi.

Utólag elmesélte, hogy azt mondták a haverjai, hogy jobban kellett volna nyomulnia. Valahol igazuk volt.


Majdnem 20 éves nőként, 3 éves párkapcsolattal a hátam mögött nem akartam már tanítgatni valakit arra, hogy kell egy nővel bánni... 16 évesen mikor az exemet megismertem, ez még elment, de már nem...


Azt tudom neked tanácsolni, hogy 16-18 éves tapasztalatlan lányokat "célozz meg". Lehet, hogy csak legyintesz, hogy azok éretlenek, de hidd el hogy vannak köztük aranyosak, jó fejek. Én 16 voltam, az exem 20 mikor összejöttünk... :) Akkor még abszolút imponált, hogy kicsit idősebb nálam és szűz... Nagyon finoman közeledett felém mindig, de hát pont erre volt szükségem, mert nekem is ő volt az első mindenben. Első szex 5 hónap járás után volt, és esetünkben megérte várni.

2020. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!