Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek olyan párt, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párt, ahol a férfi az exe legjobb barátnőjével jött össze, és a csajok barátnők maradtak? Vagy ez kizárt , hogy barátnők maradjanak?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve szakítottam a volt párommal, közben megismertem az egyik barátnőjét, ( nem miatta szakítottunk) akibe szerelmes lettem. Úgy érzem ő is vonzódik hozzám, de van annyira lelkiismeretes ,hogy szerintem nem tenné tönkre a barátságát miattam. Az érzéseimet még nem mondtam neki, nem tudja, de szerintem sejti. Ami tovább nehezíti a helyzetet az az , hogy a volt párommal mi egy lakásban élünk továbbra is, és a közel jövőben ez sajnos nem is fog változni. Szerintetek működhet így egy új kapcsolat? Volt valaki hasonló cipőben?

2020. jan. 2. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel jössz össze, gáz lesz, mert az exeddel laksz. Ha ettől eltekintünk, nem törvény szerű, hogy baj lesz az exed barátnőjéből. De az biztos, hogy ki fognak beszélni téged a hátad mögött :D
2020. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
A helyében én nem jönnék össze veled. Testvér, rokon, barát exe tabu.
2020. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy kibeszélnek a hátam mögött, az már jelenleg is megvan. Gyakran találkoznak, néha hármasban tartunk közös programot. Exemmel baráti viszonyban maradtunk.
2020. jan. 2. 15:19
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Költözzetek össze mind3an :) Akkor megoldódik mindenki dilemmája.


Komolyra fordítva ebben a felállásban én biztos nem lennék egyik szereplő sem. Az exeddel valamiért még együtt éltek. Lehet még köztetek vonzalom. Nem bíznék egyikőtökben sem. És pont ezért nem marad meg a lányok közt a barátság. Ha külön élnétek TALÁN könnyebb lenne. Elég rázós helyzet. Biztos, hogy ezt szeretnéd. Nem hiszem, hogy itt bárki nyertes lehet majd. :(

2020. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azért az sem mindegy, hogy hogyan és miért szakítottatok. Ha közös megegyezés volt, mert kihűlt a dolog, vagy csak rájöttetek, hogy nem egymást keresitek, akkor szerintem talán megoldható. De minek éltek még együtt?

És ha baráti viszonyban maradtatok, miért nem beszélsz az exeddel és kérdezed meg, hogy mit szól hozzá?

2020. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ,kihűlt a dolog. 19 évig tartott. Ez idő gyakorlatilag arról szólt, hogy legyen egy közös otthonunk. Mindketten szegény családból származunk,de sok munkával és kitartással sikerült egy új házat építenem, ami az otthonunk. Ez 90%-ban nekem köszönhető. Exemnek nagyon alacsony jövedelme van, mindig is az volt. Ennek ellenére papíron 50% az övé.( ez feltétel volt a minimális bankhitelhez, amit már nagyon megbántam , anélkül is be tudtam volna fejezni az építkezést) Talán érthető, hogy most nem rohanok eladásra hirdetni a házat, nagy érvágás lenne mindkettőnk részére. Mihez kezdenék a feléből? Az semmire sem lenne elég. Ezt is nehéz volt összehozni. Abba nem tudok beletörődni hogy így nem lehet normális kapcsolatom.
2020. jan. 2. 16:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Exem a kapcsolatunk végén elmesélte nekem, hogy az egyik volt csaja megcsalta őt és ezért ő bosszúból összejött a legjobb barátnőjével, amikor az a csaj is megcsalta őt Ő megdugta a harmadik legjobb barátnőt is. Gáz volt-e? Szerintem ez haláli gáz, nekem nem lett volna pofàm ehhez, ha meg már megcsináltam nem dicsekedtem volna vele.

Érdekesség: Én soha nem csaltam meg senkit. Miután szakítottam az exemmel a legjobb barátnőm egyik napról a másikra nem írt nekem, nem tudtam őt elérni sehogy, a számomat letiltotta, és amikor a közös haverjainkat hívtam mindenki kinyomott vagy eljátszotta, hogy rossz számot hívtam, körülbelül 25 közös havert mart el az állítólagos legjobb barátnőm mellőlem, akivel olyan közel álltunk egymáshoz, mint a testvérek és szószerint mindent együtt csináltunk, még bulizni és munkát intézni is együtt mentünk. Később azt hallottam vissza, hogy megdugatta magát az exemmel. :) Nem tudom mi igaz ebből, de nem lepődnèk meg őszintén szólva. Ez volt a legnagyobb gerinctelensèg amit valaha hallottam.

2020. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Exemmel sokat beszélgettem erről, ő elfogadná ha nekem új kapcsolatom lenne . Én is mondtam neki , hogy keressen egy férfit , de erről hallani sem akar. Azt mondja neki nem kell senki. Ilyen helyzetben hogy kezdjek új kapcsolatot? Valószínű hogy egy új ismerkedés során minden normális nő azonnal faképnél hagyna, amint ezt elmondanám. Exem barátnője, nevezzük Szilvinek ismeri a helyzetünket.Tudja, hogy én nagyon szeretnék új kapcsolatot, csak azt nem ,hogy ővele. Ő is már évek óta keres egy normális férfit, egy félmondatban egyszer azt mondta, hogy olyan kellene neki mint én. (exem is jelen volt ekkor).
2020. jan. 2. 16:43
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként soha nem csaltam meg, és tudtommal ő sem engem.
2020. jan. 2. 16:46
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De az exed tudja, hogy a barátnőjéről van szó? Házat nem tudjátok úgy átépíteni, hogy legyen külön-külön lakrészetek? Ha az exed nem talál valakit magának, muszáj leszel eladni a házat. Ez nem élet így. Sosem lehettek boldogok. :( Sajnálom, hogy ilyen sz@r helyzetben vagytok
2020. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!