Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek olyan párt, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párt, ahol a férfi az exe legjobb barátnőjével jött össze, és a csajok barátnők maradtak? Vagy ez kizárt , hogy barátnők maradjanak?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve szakítottam a volt párommal, közben megismertem az egyik barátnőjét, ( nem miatta szakítottunk) akibe szerelmes lettem. Úgy érzem ő is vonzódik hozzám, de van annyira lelkiismeretes ,hogy szerintem nem tenné tönkre a barátságát miattam. Az érzéseimet még nem mondtam neki, nem tudja, de szerintem sejti. Ami tovább nehezíti a helyzetet az az , hogy a volt párommal mi egy lakásban élünk továbbra is, és a közel jövőben ez sajnos nem is fog változni. Szerintetek működhet így egy új kapcsolat? Volt valaki hasonló cipőben?

2020. jan. 2. 14:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Exem nem tudja , hogy szerelmes vagyok Szilvibe. Ez a kisebbik gond szerintem , mert valószínű megértené ha elmondanám neki. Szilvi viszont azt mondja az exemnek rólam ,hogy olyan vagyok neki mint a legjobb barát.
2020. jan. 2. 17:06
 12/13 A kérdező kommentje:
Ha az exem nem lenne ,akkor biztosan udvarolhatnék Szilvinek szerintem. Róla tudni kell, hogy nem kezdene olyan pasival akinek van párja. Nekem gyakorlatilag nincs. De ha összejönnénk egymással, a faluban mindenki azt pletykálná ,hogy mi a Szilvi miatt szakítottunk az exemmel, ami mondjuk engem egyáltalán nem zavarna, de Szilvit szerintem nagyon. Mivel sokat látnak minket együtt a volt barátnőmmel,(pl. közös bevásárlás stb.) ezért sokan nem tudják, hogy mi már nem vagyunk egy pár.
2020. jan. 2. 17:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Ebben a sztoriban igazából csak az a gáz, hogy együtt éltek az exeddel. Így nem lehet normális kapcsolatot kialakítani, ezt senki nem nézné el szerintem.
2020. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!