Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ez? Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A “párommal” lassan 7 hónapja tart egy kapcsolat féle dolog, kötődöm hozzá mostmár, sokat vagyunk együtt, keresi ő is a társaságomat, és sokszor mondja is, hogy jól érzi magát velem, azonban, mègis valamiért azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot de köződik és látom is rajta, hogy fontos vagyok neki, mert na akárhogy is érzi azt az ember. Valamiért mindig ő hozza fel a “mi ez?” Kérdést és ha én azt mondom, hogy “nem tudom, szerinted?” Akkor az a válasza, hogy több mint szex de nem akar ígérni semmit és nem akar kapcsolatot de fontos vagyok

neki, ha társaságban vagyunk a barátai előtt is úgy viselkedik mintha együtt lennénk, és ha valaki rá kérdez, hogy együtt vagyunk-e, ő fsodálkozik, ha én nemet mondok. Rossz, hogy nem tudom, hogy valóban kellek neki vagy mi van velünk most.


2020. jan. 5. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják, hogy színház a szexért. És bejött, mert még mindig ott vagy neki.

Szívesen.

2020. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Qrni jó vagy, felvállalni meg nem, ennyi.


Tudod te a szived mélyén, hogy mi vagy...

2020. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Látod rajta hogy fontos vagy neki...

Jól látod? Nem lehet, hogy csak addig vagy fontos, amíg a két lábad V-betű formában van?

Nem állítom egy cseppet sem, hogy jól látom, ezért javaslom, hogy tedd fel neki a határozott kérdést, amire végre határozott választ vársz!

2020. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A "párod" megmondta, hogy nem akar kapcsolatot. Tehát ő nem úgy tekint erre, ami most van, maximum barátság extrákkal, amiben jól elvan akármeddig és még kötődést is érezhet. Igazából meg egy olyan viszony ez, amire komoly dolgot nem lehet építeni. Ha neked nem elég, akkor beszéljétek meg, hogyan tovább, szerintem így csak az idődet rabolja.
2020. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak addig kellesz neki amíg nem talál valakit akibe bele is tud szeretni. Kötődni lehet sokmindenhez, de attól még nem lesz szerelem.
2020. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:
54%

En azt gondolom, hogy az igergetes is boven keves lenne, de meg arra sem hajlando. Ez addig marad meg egy szexkapcsolat szintjen, amig te partner vagy benne. O barmeddig folytatna, ebben biztos vagyok. Kizsarolni nem tudsz belole semmit, nem is lenne szerencses dolog.


Valaki irta, hogy nem vallal fel. Pont forditva. Kifele mutatja a remek baratnom van kepet, de az nekik szol, nem neked. Es ezert erzi leforrazva magat, amikor te meg benyogod, hogy nem ugy van am az. Ja, ne legyen ketseged, ez egy szexkapcsolat, nem mas. Pont az nincs meg, amitol mas lenne, es amit te is hianyolsz. Igazabol azon csodalkozom, hogyan alakult ez igy ki? Nyilvan nem celszeru rogton az agyjelenettel kezdeni az ismerkedest, mert abbol lesz ilyen semmilyen kapcsolat, amit utolag kell megfejteni, hogy micsoda, mert elore elfelejtettek megbeszelni.


Ha nekiallna ismerkedni massal, akkor hogy erzed, lenne jogod beleszolni? Nem laktok egyutt, nem is vagytok kapcsolatban, magad is kapcsolat fele dolognak definialod, csak osszejartok. Ez lenne a helyzet?


Dobd ki, komolytalan, elkotelezodesre alkalmatlan, sose lesz belole normalis parkapcsolat.


43F

2020. jan. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, a 6. Rockarc (férfi!!!) nagyon szépen megírta. Mellette vagyok, mert szerintem is igaza van.

Ffi.

2020. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!