Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálhatja ezt az exbarátnőm?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolat után (mi voltunk egymásnak az első igazán nagy szerelem, évekig vágytunk egymásra előtte) pár hónappal ezelőtt szakítottunk. Neki azóta már van pasija, akibe állítása szerint, nem szerelmes, csak nem tudott egyedül lenni, és jól esik hogy van mellette valaki és jól érzi magát vele. Én ezt elfogadtam, még ha rosszul is esett. Inkább kikövettem mindenhonnan, hogy ne lássam. Így könnyebb nekem. Ő is kikövetett engem Instagramon, miután észrevette hogy én nem követem, sőt ezt szóvá is tette. Ennek ellenére mindennap megnézi a sztorimat, sőt volt, hogy reagált is rájuk, lájkolja a posztjaimat (Facebookon is) és Snapchaten is küldözget szinte naponta 1-1 képet. Ennek ellenére mégis tele van a közös képeikkel (1 hónapos kapcsolat után) az Instagramja (egy közös ismerősünk mutatta, aki még követi), amiken boldognak és szerelmesnek tűnik. Ez nyilván fáj, de szerettem őt annyira, hogy el tudjam fogadni, és örülök ha tényleg! boldog. Csak nem értem én miért kellek még akkor a képbe.

Az a kérdésem, hogy szerintetek akkor miért csinálja ezeket velem, ha "boldog" az új srác mellett?

Azt is beismerte, hogy össze van zavarodva és hogy elkapkodta ezt, mert nincs rajtam túl. De akkor meg miért vetíti a külvilág felé a fene nagy boldogságot, ha közben legbelül lehet, hogy tényleg megbánta?

Nem értem. Már nem tudom mit gondoljak. Lehet pont ez a célja, hogy gondoljak rá és ne felejtsem el? Ez akkor viszont talonban tartás. Nem tudom. Jól esne egy-két jó meglátás.



2020. jan. 6. 17:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Én sem vagyok Szent, hamarabb kellett volna nekem is gondolkodni és változtatni, mert voltak előjelek, de az adott helyzetben mindig próbáltam a legjobbat nyújtani. A végére teljesen belefáradtam, nem tudtam már azt adni, amit korábban. Kellett 1 hét, hogy rendezzem magam, hogy tisztán lássak, hogy mit akarok, és mit tudok tenni. Ő már nem akarta ezt, mert nem szeretett igazán. Ha igazán szeretett volna, nem megy el mással, hanem megbeszéljük. Még akkor sem, ha állítása szerint nem tudott egyedül lenni, mert neki, kell hogy legyen mellette valaki. Azért jött vele össze, mert "jól esett, hogy van kivel beszéljen, és hogy aki így érdeklődik iránta, aki átsegítette a nehéz időszakon és jól érzi magát a társaságában". Nekem ez a tipikus pótlék szagú dolog. De ha neki ez jó, akkor legyenek boldogok.

Ezek után a dolgok után jöttem rá, hogy ő valójában kapcsolatfüggő, minden jel arra utal. De az ilyen ember, sosem lesz igazán boldog, hosszútávon. Jöhet bárki, amíg nem teszi rendbe magát, senkivel sem lesz az. Mert aki egyedül nem tud egész ember lenni, az mit vár? Majd egy kapcsolatban egész lesz? Ideig-óráig talán.


Én nem félek így az egyedülléttől, hiányzik egy társ és ami vele jár, nem mondom, de kezdem megszokni a szingliséget. Újra van több időm magamra, a barátaimra, a bulikra, a kondira, a focira, stb. Próbálok arra koncentrálni, mi az ami jó most, ebben a helyzetben, nem pedig arra, mi az ami hiányzik. Majd ha készen állok rá, akkor kezdek újat, nem megyek bele ilyen butaságokba, mint ő, csak azért, mert "szükségem van valakire" (szerintem pont ez a kulcsszó: "valaki", ebben benne van, az hogy mindegy ki, csak az a lényeg, hogy legyen, az sem baj, ha nem szerelemből (ellentétben velem, akibe fülig szerelmes volt, már az legelejétől), elég ha egy kicsit is vonzó és van hozzá két jó szava). Én előbb megtanulok újra önmagamban boldog lenni és utána kiválasztani azt, aki tényleg nem csak "valaki". Ezt pedig elengedem, ahogy mondtátok ti is... Még ha fáj is.

2020. jan. 7. 16:03
 12/12 anonim válasza:
Én gimiben pont végzősként voltam hasonló helyzetben. Ott én szakítottam a barátnőmmel, mert a hátam mögött egy másik csávóval kavart. Rá két hétre összejött a sráccal miután én teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot elkezdett irogatni, hogy mennyire megbánta és még szerelmes belém. Persze ő is teleposztolta az instát közös képekkel majd amikor lezártam vele a dolgokat. A 3. hónap után szakított a csávó vele, mert gondolom tudta, hogy kifelé kacsingatott az exem előtte,akkor megint írt egy hosszú szokratész hangvételű üzenetet és nevetséges módon próbálta kifejteni a filozófiáját annak mit miért csinált. Én úgy oldottam meg, hogy kikövettem facebookon és instán is. Le nem tiltottam, de az üzeneteire szépen lassan nem válaszoltam mondjuk nem éreztem magam a fellegek között, viszont szépen vissza tudtam építeni az önbizalmam ezáltal. Egy szakítás után mindenképp kell egy rövid gyász időszak, főleg ha szerelmes voltál előtte. Azonban azt tanácsolom, hogy nyugodtan randizgassál mással meg szeretkezzél amennyit csak akarsz, mert ennek a lánynak a mentalitásából kiindulva vagy nagyon fiatal vagy csak szimplán nem tudja mi az a felelősséggel vállálni a döntéseimet párkapcsolat terén. Te egy értelmes fiatal srácnak tűnsz ezer nő vár még rá nem édemes egy miatt bánkódni. Idővel minden kiderül. Én jó döntést hoztam akkor,hogy nem fogadtam vissza azt a lányt.
2020. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!