Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hagyjam a fenébe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam a fenébe, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel randizgatom (elég rég), de egyszerűen nem jut dűlőre mit akar tőlem. Én tulajdonképpen beleszerettem. Azonban gyanítom, hogy több csajjal találkozgat. Egyszer ránéztem véletlen a kezében tartott telefonra, és egy lány profilja jelent meg. Zavarában ellapozott, majd azt mondta, hogy az csak egy modell, és azt állította háttérnek. Napokra eltűnik. Eleinte jó volt minden, sokat beszéltünk, de néhány hete megváltozott, és látom, hogy hazudik. Mikor rákérdezek, hogy de akkor mégis hogyan legyen tovább köztünk, akkor ködösít és az egész úgy jön át, mintha talonban lennék csak. Idősebb, mint én. Viszont én most már szeretném, ha kerek perec tisztáznánk a helyzetet közöttünk, de ő nem hajlandó rá. Pedig nekem konkrét válasz kell, mert ez így rossz. Ne ítéljetek el, tényleg szerelmes vagyok, azért vagyok ennyire elnéző, és ezért kell, hogy kimondja a dolgokat a nekem. Miért hazudik? Miért nem lehet a másikkal korrekten bánni? Ti mit gondoltok?

2020. jan. 6. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, én is el tudok beszélgetni bárkivel bármikor bármiről. Ez nem egy olyan ritka tulajdonság.


Ettől függetlenül nem gondolom, hogy a világon minden nőnek bejönnék.


A "sok közös pont"-ot ilyen általános értelemben nem tudom hova tenni, mert sok mindenkinek van sok mindenkivel közös pontja. Pl. én szeretek fürdeni, mint az emberek 80%-a és még ezer ilyen közös pontot fel tudnék sorolni.


Az meg egyáltalán nem jó, ha te úgy érzed, vannak bizonyos emberek akik mellett nem lehetsz önmagad. Úgy tűnik, ez a mai világban elég általános hozzáállás lett és emiatt őszintétlenebb is lett az egész.


Te felróvod neki, hogy hazug, de te is az vagy ezek szerint.

2020. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, lehet félreértettél. Én arra gondoltam, hogyha valaki randizik nyílván valamennyire feszengve teszi a legjobb oldalát mutatva. Az ember önmagát adva a randin arra gondoltam, hogy ritka. Meg arra, hogy azért nemcsak a nők, de a férfiak is olyan elvárásokkal vannak... tapasztalat. Nagyon sok ilyen kudarcba fulladt randim volt, és amikor elkezdtem ezzel a férfivel találkozgatni azt mondtam, nem érdekel azért sem hozom a legjobb formám, hogy megfeleljek valakinek. Igazából jól éreztem magam. A közös dolgok meg, sokat olvas, sok témában jártas, értelmes. Tudom elég általánosnak hangzik, de nem az. Sok olyan randim volt, ahol kábé kínos csend lett volna, ha nem kérdezgetem a pasit. Nem egy olyanon jártam, ahol a srác sírva fakadt az exe miatt. Csak ha már a randizás, nagyon sokan az exeik után sírnak (nőkre is ugyanúgy igaz, ahogy beszélgettem srácokkal) vagy foglaltak. Mind a nők nagy része, a férfiak nagy része párkapcsolat mellől keresnek nőt, ami egy idő után kiábrándító. Kicsit elrugaszkodtam a véleményedtől. Tehát miben is hazudtam? Szerelmes lettem rengeteg kudarc után és mertem rákérdezni néhány hónap múlva, hogy akkor hogyan tovább? Az, hogy különböző női vannak meg biztos, nemcsak a profil, habem a viselkedése és a szavai miatt is. Napokra eltűnik nem lehet elérni olyankor... de volt ráutaló megszólalása is. Ezt már nem akarom részletezni, mert felesleges. Úgy is feladtam őt is meg a társkeresést is.



Kedves utolsó előtti, de azért a fejemben egy herélés gondolata felvillant. De ez marad max egy nagyon durva fantázia...😄😄

2020. jan. 9. 12:36
 13/14 anonim ***** válasza:

#12, nehogy már mentegetőzz... ez egy szar alak, ennyi.

Sajna én nem volnék alkalmas neked, de más meg biztosan az lesz.

(ezek a kiherélős gondolatid... bár én nem adnék rá okot, nekem csak kettő van: vigyázok rájuk)

2020. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Sok olyan randim volt, ahol kábé kínos csend lett volna, ha nem kérdezgetem a pasit. Nem egy olyanon jártam, ahol a srác sírva fakadt az exe miatt."


Kérdező, akkor ez bizony azt jelenti, hogy nincsenek jó intuícióid vagy antennáid arra, hogy kivel érdemes egyáltalán egy randiig eljutni.


Illetve továbbra is azt állítom, hogy amiket te felsoroltál az arccal kapcsolatosan, azok nem olyan egyedi tulajdonságok.


Változtass a érdeklődési szokásaidon, fejleszd az emberismeretedet és biztos vagyok benne, hogy egy ilyen embert még véletlenül sem fogsz valami nagy extrának tekinteni, mert nem az.


Ha mást mondtál volna, akkor azt mondom, jogos, de így...

2020. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!