Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hanyszor voltatok szerelmesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyszor voltatok szerelmesek?

Figyelt kérdés

Hany evesek vagytok?

Lehet, hogy az ember 1x szerelmes életében. 24/nő vagyok páromba vahyok szerelmes először es remélhetőleg örökre.


2020. jan. 7. 17:29
1 2
 11/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
Csak a férjembe.
2020. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Csak plátói volt, de az ilyen pár hetes fellángolásokat is lehet annak venni? Mert akkor nagyon sokszor. Ha nem, akkor 2x, azok évekig tartottak.
2020. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Plátói volt már kb. tíz.
2020. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Amit valóban szerelemnek tekinthetünk, abból 1 platói és egy beteljesült szerelem.


Iszonyat könnyen megtetszik bárki, de ezzel ellentétbe, nagyon nehezen esek szerelembe.

2020. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
könnyen leszek szerelmes, és hosszú ideig tart, mégis belefért eddigi 46 évembe kb 15 kiadós szerelem, 16 éve vagyok férjnél, de a házasságom alatt is volt három (utolsó még tart), de azok plátóiak pesrsze. Kapcsolatomat nem kockáztatom, szeretem a férjemet, de kell a "frissítés".
2020. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
4×. 37 vagyok.
2020. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha a platoiakat nem számoljuk, 2x.

38/N

2020. jan. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Eddig igazán nagyon 1X, első pilantástól, tizenpár évesen, de úgy, hogy vele tudnék lenni, többször. (Min. 8, de az inkább ,,tetszés, volt)
2020. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!